Nedávno jsem se o tomto přesvědčila i já. A rozhodla jsem se ve svém životě nastolit změny, které nejsou úplně mou přirozeností, ale jsou potřebné. Dívám se na to jako na příležitost vyzkoušet si něco nového, není tedy divu, že se mi do cesty připletl další z kamenů, který podle mě není příliš známý. Je to grosulár.
Podle mystiků kámen síly!

Bílá čarodějka Cassandra Easonová ve svých spisech o drahých kamenech jej popisuje takto: Grosulár vám pomůže při uskutečnění nových podnikatelských záměrů, je dobré si ale pořídit celou sbírku grosulárů různých barev.

Ty čiré nám pomáhají při počáteční fázi a umožní, aby k nám přicházeli noví klienti a skvělé myšlenky. Zelený grosulár pak přináší štěstí, další růst a přátelské kontakty. Grosulár oranžové barvy je propojen s naším kreativním centrem a skvěle působí na naší činnost v reklamě. Červený grosulár funguje výborně při podnikání nabízející produkty duchovního charakteru či služby, které mají zajistit udržení správné atmosféry. Červený grosulár pak také dopomáhá při dosažení potřebného zisku.

Tento úctyhodný nerost na magické rovině ve své červené a oranžové barvě poskytuje mimořádně silnou ochranu před nepříjemnými sousedy nebo fyzickými hrozbami, jelikož má schopnost pracovat jako štít, který pohlcuje negace a odráží je zpět. Je to také kámen, který vnáší romantiku a zábavu do příliš praktického života. Má sílu vnést novou vášeň a energii lásce, kterou zatěžují obavy.

Tento polodrahokam má z mého pohledu vynikající účinky na naše tělesné schránky, blahodárně působí na imunitní systém, srdce, dýchací ústrojí a krev. Je vhodný při nedostatku vitamínů a při potížích reprodukčního charakteru. Je dobré jej použít i při trombóze hlubokých cév a také při vysoce infekčních chorobách.
Z hlediska psychické roviny grosulár zmírňuje vypjaté emoce a je tím pravým kamenem, pokud byly vaše předchozí vztahy jedno velké drama…

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama