Napadlo vás někdy, že byste si chtěla udělat domácí grilovačku, příjemnou párty s kamarády, ale nemáte zahradu ani terasu, kde byste mohla rozložit gril? Nezoufejte! Pořiďte si elektrický gril a můžete grilovat třeba v obýváku!

Grilování, to je pohodička. Neznám snad nikoho, kdo by si nerad sedl s přáteli okolo grilu, nepoklábosil a nepochutnal si na čerstvě ogrilovaném mase či zelenince. Jenže k tomu potřebujete minimálně chatu nebo verandu…

Ale kdepak! To už dávno není pravda. Stačí si pořídit elektrický gril a můžete grilovačku uspořádat třeba v obýváku. Alespoň my to tak děláme a jsme s naším domácím grilováním maximálně spokojení.

Výhody

Gril si můžete kdykoli vytáhnout a nemusíte řešit, jestli vám zrovna nedošel podpalovač či uhlí. Grilování se díky elektrickým grilům stalo daleko dostupnější (můžete si třeba k večeři po náročném pracovním dni jen tak pro radost hodit na gril Pepu) a kvalitou připravovaných pokrmů je víc než srovnatelné.
Asi vás napadne, že z grilu odkapává tuk a voda, takže je dobré mít pod něj vhodnou podložku a také výpary je dobré větrat. Grily Philips ale nabízejí speciální výsuvnou misku, do které se před použitím nalije voda a která pak během grilování zachycuje zbytky potravin a tuku, čímž nedochází k jejich spálení a vzniku kouře.

TIP: Grily Philips

grillStolní gril Philips HD 4419 nabízí silnou vysokoteplotní grilovací desku s žebrovanou i rovnou plochou o celkovém rozměru 300 x 370 mm. Odnímatelný nastavitelný termostat umožňuje nastavit správnou teplotu pro různé požadavky při grilování. Díky své malé výšce lze gril velmi jednoduše skladovat i ve svislé poloze. Pro větší bezpečnost je tento nový stolní gril vybaven automatickým vypínačem, tepelně izolovanou rukojetí a protiskluzovými ploškami zabraňujícími nechtěnému sklouznutí. Během používání pak jistě zákazníci ocení fakt, že všechny části kromě grillodnímatelného nastavitelného termostatu lze mýt v myčce nádobí. Součástí balení je i praktická stěrka pro obracení, míchání a odebrání jídla. Stolní gril Philips HD 4417 se od předchozího modelu liší pouze grilovací deskou, která je celá žebrovaná a její rozměr je o trochu menší tzn. 300 x 300 mm..

grillTřetí model stolního grilu Philips HD 4407 je vybaven vysokoteplotní grilovací deskou s nepřilnavým povrchem a nastavitelným termostatem. Díky možnosti uzavírání grilu se zákazníkům nabízejí hned tři možnosti přípravy jídel. Potraviny mohou buď kontaktně grilovat z obou stran, nebo gratinovat. Třetí variantou je možnost rozložení grilu do vodorovné pozice, čímž vzniknou dvě samostatné grilovací plochy. Samotné grilovací desky navíc nabízejí možnost naklopení, čímž dochází k odvedení přebytečného tuku do speciální integrované misky a nedochází tak k jeho spálení a vzniku kouře. Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí. Pro větší bezpečnost nabízí model HD 4407 tepelně izolovanou rukojeť a protiskluzové plošky zabraňující nechtěnému sklouznutí.

Více inspirace najdete na stránkách www.philips.cz

Reklama