5b5888351f5d2obrazek.png
Protože jsme měly tento týden v redakci grilovací party se čtenářkami, vyrazily jsme s kolegyní Jitkou na nákup do Alberta na Nové Butovice. Máme s tímto hypermarketem dobrou zkušenost, vždy zde najdeme vše, co potřebujeme.  Začaly jsme s výběrem salátů a pečiva, které je ke grilování dobré. Saláty jsme zvolily již namixované a pokrájené, je velmi snadné je dát do mísy a jen je smíchat s chutnými zálivkami. Bagety jsme vybraly klasické bílé, které jsme měly v plánu rozříznout, potřít máslem a lehce je opéct na grilu, aby jemně křupaly. Také jsme nemohly zapomenout vzít z dochucovadel hořčici, tatarskou omáčku a skvělou majonézu, která získala ocenění vítěze d-Testu.
5b5866237f268obrazek.png

Co bude hlavním chodem? Samozřejmě naložené maso. Proto jsme byly nadšené, že v nabídce pro grilování si v Albertu u masného pultu vyberete nejen klasické maso, ale také různé, již připravené naložené dobroty v různých marinádách. Chtěly jsme, aby bylo vše co nejjednodušší, tak jsme zvolily již připravené výrobky, které stačí jen vybalit a hned dát na gril. Výrobky z řady „Albert - Od řezníka na gril“ neobsahují žádná éčka ani lepek a s jejich přípravou nebudete mít vůbec žádné starosti. Stačí jen rozpálit oheň. Navíc máme s těmito výrobky dobrou zkušenost, takže jsme si bez obav vybraly vše, na co jsme měly chuť.
5b5868da8f0bcobrazek.png
Ke grilování patří také nápoje, a to jak nealkoholické, tak alkoholické. My jsme si ještě do nákupního košíku daly několik pomerančových a ananasových džusů, které se hodí i do míchaných drinků. Za půl hodiny byl nákup hotový a grilování se opravdu povedlo! Podívejte se na naše fotografie, které jsme během nákupu pořídily.

Naše články, kde najdete inspiraci na konkrétní Výrobky z řady „Albert - Od řezníka na gril“, dobrá zpráva je, že neobsahují žádná éčka ani lepek.

Grilovací nákup dopadl na jedničku, koupily jsme beze stresu vše, co jsme potřebovaly. Přejeme vám dobrou chuť!

Více na www.albert.cz

Uložit

Reklama