62ed0c8cccd34obrazek.png

Každému chutná něco trochu jiného, tak se snažíme, aby bylo naše grilovací menu dostatečně pestré. A důležitá je pro nás samozřejmě kvalita surovin. Proto jsme pro jednu takovou grilovací akci vybrali produkty od privátních značek Na Gril! a Řezníkův talíř.

62ed0dfecbfa4obrazek.png

PENNY v rámci privátní řady Na Gril! nabízí letos těm, co chtějí grilovat, celkem 17 produktů, my jsme si vybrali některé produkty pro testování přímo na redakčním grilu. Byly to Výběrové špekáčky Řezníkův talíř, od privátní značky Na Gril!, pak Zámecké párečky s restovanou cibulkou, Bílou klobásu s rajčaty, Pikantní klobásu, Párečky s nivou a Jánošíkův oštěpek uzený. Z marinovaných mas to byla marinovaná kuřecí prsa, marinované stehenní řízky a marinovaná vepřová krkovice. Na závěr jsme jako lehký letní dezert nakrájeli žlutý a oranžový meloun z PENNY, kterému také nikdo z testerů neodolal. To všechno jsme velmi rádi ochutnali a testovali.

62ed0e2a15fb2obrazek.png

Recepty pro nás připravila naše kolegyně redaktorka rubriky Vaření Elly Kolaříková (je zároveň influencerka a majitelka oblíbeného profilu na sociálních sítích s názvem Bohyně kuchyně). Ke všem grilovaným pokrmům si hosté naší grilovací party mohli dát zeleninové saláty nebo pečivo, které jsme také koupili v PENNY. Marinovaná kuřecí prsa jsme připravili v chutné zapečené tortille s česnekovo-jogurtovou omáčkou, která zabodovala u každého. Klobásky, párečky, špekáčky, marinovaná kuřecí stehna či krkovici jsme klasicky ugrilovali na žhavém grilu a podávali na prkénku, tak, jak to má každý rád. Naše testování dopadlo velmi pozitivně, všechna grilovaná masa a uzeniny chutnaly překvapivě úplně všem. Do testování oceněných špekáčků se totiž pustili i ti, kteří špekáčky moc nemusí, protože nejsou obecně přesvědčeni o kvalitě těchto druhů uzenin. 

Náš tip:

Víte, že PENNY nabízí skvělé špekáčky privátní značky Řezníkův talíř? Jsou vítězem prestižního spotřebitelského testu deníku BLESK. Řezníkův talíř nabízí široký sortiment kvalitních a chutných šunek, salámů a uzenářských výrobků. Většina z nich je vyráběna v České republice. Pokud milujete opékání nebo grilování špekáčků, pak je to určitě dobrý tip na vyzkoušenou kvalitu. My jsme je ochutnali a jsou opravdu vynikající – dle recenzí jednotlivých testerek.  

Připravujeme pro vás články s recenzemi na konkrétní druhy grilovaných pokrmů. Nyní přinášíme několik postřehů a dojmů čtenářek, které naši grilovací akci navštívily. 

62ed0d16e0257obrazek.png
Testování spojené s grilováním mas a uzenin jsem si moc užila, party byla velmi povedená. Grilovaná marinovaná masa mi moc chutnala, ale pochutnala jsem si zejména na špekáčkách, které jsem nejedla snad pět let. Úplně jsem si promítla opékání buřtů s rodinou, když jsem byla malá. Chuť testovaných špekáčků byla skvělá, opravdu mě velmi mile překvapily. Odcházela jsem domů s tím, že pro ně zajedu do PENNY a o víkendu si uděláme s dětmi ohýnek a budeme opékat špekáčky.

62ed0d67ebfd2obrazek.png

Mým favoritem z testování bylo marinované kuřecí maso, zejména zapečené v tortille. Mám grilování moc ráda, je to naše oblíbená letní aktivita, kdy se sejdeme s přáteli, nalijeme si víno a grilujeme. Výhoda marinovaných mas a uzenin je zejména ta, že nemusím řešit dochucování, jen vše vybalím a položím na gril. Jsem ráda, že jsem na vaší grilovací party mohla být a užila jsem si to. Hezký večer, dobrá atmosféra, velmi chutné jídlo.

62ed0ca67fa40obrazek.png

Ochutnávka PENNY grilovaných klobásek, špekáčků a mas se mi moc líbila, vše bylo super. Grilování bylo pro mě hodně poučné, protože jsem mohla ochutnat věci, které jsem ještě nejedla nebo jsem si jich v regálech v PENNY zatím nevšimla. Když doma grilujeme, máme zaběhlé postupy a recepty a je dobré udělat změnu. Jak špekáčky, tak klobásy a marinovaná masa měly výtečnou chuť. Hodně mě oslovila Pikantní klobása a Bílá klobáska s rajčaty, také marinovaná krkovička.

62ed0d94d02ecobrazek.png

S manželem jsme si v úvodu hodně pochutnali na všech uzeninách. Vyhrál však grilovaný špekáček. V kombinaci se saláty vyloženě labužnický zážitek. A to standardně uzeniny nejíme. Manžel se „probojoval“ až ke krkovičce a kuřecímu steaku, které ohodnotil jako famózní. Já zakončila svou degustaci o chod dříve melounem, který byl dokonalou, až dezertní tečkou.

62ed0cbfa6902obrazek.png

Grilovací akce mám moc ráda, léto je v půlce a už se těším na další, které nás čekají s rodiči a přáteli. Ochutnávka byla pro mě hodně inspirativní, ochutnala jsem klobásy, párky a špekáčky, které jsem před tím neznala. Velmi dobrá byla i marinovaná krkovice a také famózní tortilly a česnekovým dipem a s kuřecím masem. Máme PENNY po cestě na chalupu, určitě se tam zastavíme na nákup. Dětem koupím určitě i špekáčky, které si večer opečeme.

62ed0dca4e91bobrazek.png
 
V dalším článku vás seznámíme s recenzemi na Výběrové špekáčky Řezníkův talíř, které získaly hlavní ocenění prestižního spotřebitelského testu deníku BLESK! Máte se na co těšit.

62ed0cd4db747obrazek.png

Více najdete na www.penny.cz
Inspiraci a recepty pro grilování najdete ZDE.

Reklama