Léto je v plném proudu a my se věnujeme zábavám, které nám toto období přináší! Připravili jsme pro vás soutěž, kde budeme moct vyhrát dobrůtky od

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

KNORR a HELLMANN´S a vyzkoušet je při grilování! Přečtěte si víc o soutěži, která dnes začíná!

 

Přinášíme Vám soutěž, do které věnovaly značky KNORR a HELLMANN´s zajímavé dárky. Dárky čekají na 15 správných odpovědí. Nápovědu naleznete na webových stránkách www.nadoma.cz.

 

Co můžete získat? Grilovací set včetně příborů a vařeček!

V balíčku výherkyně najde:  1x plastový salátový příbor, 1x set 3 vařeček, 4x kalíšek na vajíčka, 1x kečup extra hot, 1x marináda, 1x zálivka na salát, 1x kořenící mix na ryby.

 

Je to tedy tak jednoduché! Chcete vyhrát tyto lákavé pochutiny, které jistě co nejdříve vyzkoušíte? Pak neváhejte a vrhněte se do soutěžení!

My vás poprosíme, abyste nám, asi za dva týdny poté, co obdržíte balíček s výhrou, napsaly, jak vám tyto výrobky od známých značek KNORR a HELLMANN´S chutnaly! Vaše zkušenosti rádi zpracujeme do článku, takže si vše přečtou ostatní čtenářky.

 

 

Soutěž probíhá ZDE 

 

Jak se těšíte na grilování? Jaké maso nejraději grilujete??? Máte nějaké zajímavé recepty nebo vychytávky v přípravě jídel??? Napište nám své postřehy pod tento článek!