kauf.jpg

Ve spolupráci s Kauflandem a jejich značkami, které již dobře znáte – hlavně značku K-Mistři od fochu z Modletic! jsme zrealizovali krásnou akci spojenou s ochutnávkou připravených receptů, které jsme připravili z nákupu produktů v Kauflandu. Akce se konala na speciálním místě – v komunitní zahradě v Praze na Vypichu, která se nachází hned vedle prodejny Kaufland.

64d9fca584376obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Naštěstí se počasí umoudřilo a po řadě dní, kdy neustále pršelo a bylo chladno, ve čtvrtek 10.8. vysvitlo sluníčko a oteplilo se. Takže jsme si komunitní zahradu a grilování užili s partou milých testerů spolu s dobrotami z Kauflandu a od značky K-Mistři od fochu z Modletic! opravdu náramně.

Špízy s tofu
Aby akce nebyla jen pro milovníky masa, jeden recept jsme připravili také pro vegetariány a vegany. Hlavní surovinou totiž bylo oblíbené tofu, také od privátní značky Kauflandu K-take it veggie. Všichni účastníci akce mohli ochutnat jako první chod senzační špízy s tofu, houbami, jarní cibulkou a pomerančem marinované v asijské omáčce. To byl takový velmi chutný grilovaný předkrm. Setkal se s vřelým přijetím, pochutnali si i ti, kteří tofu moc nejí pro jeho nevýraznou chuť. V kombinaci s výraznými asijskými omáčkami a dalšími ingrediencemi byl tento špíz opravdu velmi dobrý. Brzy uveřejníme samotný recept, sledujte naši rubriku Vaření.

64d9fceca2249obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Vinná klobása

Hlavním chodem byla vinná klobása, která se nyní stává stálicí grilovací sezóny. Také ji máte rádi? Jedná se o tradiční pokrm, který máme rádi natolik, že ho chceme jíst po celý rok a na grilu e skvělá. Z rozhovoru s panem Vladimírem Jandou, vedoucím masozávodu Kaufland v Modleticích vyplývá, že letošním hitem pro grilování je v jejich sortimentu masných výrobků právě vinná klobása. Proto jsme se na ní zaměřili i při našem grilování.

64d9fd29ee646obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Vinná klobása má sama o sobě specifickou originální chuť, kvůli které ji tak rádi jíme. Nehodí se tedy ji kombinovat s výraznými dochucovadly, aby její chuť nepotlačily nebo úplně nepřebily. Proto jsme se rozhodli pro úplně jednoduchý recept, který milují úplně všichni milovníci masa a který naprosto samozřejmě zvládnete i vy. Vinnou klobásu jsme zatočili do známých šneků a jednoduše ji opekli na grilu. K tomu jsme jako přílohu udělali opečené vařené brambory ve slupce spolu s opečenou cibulí. Vinnou klobásu jsme nakrájeli na kousku, smíchali s opečenými bramborami a podávali je v mističce jako „streetfood“ jídlo. Všichni byli nadšení! Jako dochucovadlo si někteří zvolili tatarskou omáčku, ale většina z účastníků grilovací párty snědla toto jídlo tak, jak jsme ho podávali přímo z grilu.

Marinovaná krkovička s bylinkami

Třetí chod v podobě grilované krkovičky v bylinkové marinádě si nemohli nechat ujít všichni milovníci klasické masité grilovačky. Na krásnou šťavnatou krkovičku z Kauflandu značky K-Mistři od fochu z Modletic! bylo radost se dívat, jak hezky měnila barvu přímo na ploše grilu. Všichni, kdo jí ochutnali, si ji velmi chválili. Byla krásně čerstvá, měkká, šťavnatá a voňavá. Takové maso pro grilování chcete. K masu jsme si dali salát z červené řepy s kozím měkkým sýrem,  a salát řeckého typu, a kdo chtěl, mohl přidat také pečivo.

64d9fd6278245obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Co se týká nápojů, měli jsme možnost ochutnat nová prosecca VOSCARINI, která také najdete v Kauflandu, těšte se na recenze testerek, moc jim chutnala.

64d9fab2430e8obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Akce se moc povedla a vše se snědlo, i když jsme měli zpočátku obavy, že je toho hodně a že možná zbyde. To, že nezbylo nic bylo známkou jasné spokojenosti. Pokud budete grilovat, naše inspirace je jasná – podívejte se na skvělou nabídku masných výrobků z Kauflandu a od značky K-Mistři od fochu z Modletic!

kauf2.jpg
Foto: Michal Protivans

V příštím článku vás seznámíme s konkrétními recenzemi redakce, uživatelek, které měly možnost s námi vše ochutnat a také od influencerek, které si s námi akci užily. Bylo to krásné odpoledne a podvečer, byli jsme všichni šťastní, že je hezky, vrátilo se léto a grilování bylo tak dobré. Navíc prostředí komunitní zahrady Vypich akci dodalo skvělou atmosféru.

64d9f6d8aa501obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Nabídku značky K-Mistři od fochu z Modletic! Z Kauflandu najdete ZDE

Čtěte nás rozhovor:

Reklama