spak1.jpg
K letnímu období se skvěle hodí dobré jídlo. A dobrým jídlem z grilu nepohrdne ani ten největší gurmán. Pokud však chcete pozvednout své grilované delikatesy ještě na vyšší úroveň, doplňte je skvělými omáčkami Spak, které dodají vašim pokrmům ten správný říz.

Tradice a kvalita těchto produktů vám zajistí nezapomenutelný chuťový zážitek, na který se budete vy i vaši nejbližší znovu těšit. Nezáleží na tom, zda vsadíte na osvědčenou klasiku v podobě prvotřídního Spak Master Ketchupu, na ketchup či hořčici Spak Gourmet, nebo dáte na stůl populární BBQ omáčku. Tak jako tak nebudete litovat.
spa2.jpg
Ketchupy řady Spak Master si vás získají díky své kvalitě a výborné chuti. Ať už ochutnáte klasický Spak Master Ketchup, Spak Master Ketchup Se sušenými rajčaty nebo příjemně pikantní Spak Master Ketchup Jalapeno, chuť vyzrálých rajčat zpracovaných do tohoto jemného kečupu vás rozhodně nezklame.

Pokud čekáte hodně hostů a chcete mít jistotu, že si každý přijde na své, naservírujte spolu s jídlem i omáčky z řady Spak Gourmet – Spak Gourmet Ketchup a Spak Gourmet Klasická hořčice. Tato klasika potěší celou rodinu a díky praktickému velkému balení vám vydrží na víc grilování.60b0dbc6b060aobrazek.png

Pro milovníky typické chuti barbecue omáčky rozhodně na stole nesmí chybět Spak Barbecue omáčka, která je k dostání i v bio variantě. Skvělé kouřové aroma a přírodní chuť bez konzervantů podtrhnou každé jídlo. Navíc se tyto omáčky dají využít i k marinování.

Více informací najdete na Facebooku či Instagramu spakmasmak.

Reklama