6311d4d35f660obrazek.png

Začátkem léta jsme zrealizovali se čtenářkami grilovací párty, na které jsme měli možnost tyto produkty z masa ochutnat.  Byly to konkrétně Výběrové špekáčky Řezníkův talíř, pak Zámecké párečky s restovanou cibulkou, Bílou klobásu s rajčaty, Pikantní klobásu, Párečky s nivou a Jánošíkův oštěpek uzený. Z marinovaných mas to byla marinovaná kuřecí prsa, marinované stehenní řízky a marinovaná vepřová krkovice.

6311d4f77ddebobrazek.png

Zeptali jsme se účastnic akce, aby nám řekly, jak si akci užily a co jim chutnalo. Také, zda vám ostatním mohou produkty, které ochutnaly doporučit. Přečtěte si, co vám vzkazují. Budeme rádi, když vás budou jejich zkušenosti inspirovat. Grilování nekončí, venku je ještě hezky!

6311d516493d3obrazek.png

6311d48463aadobrazek.pngGrilování s PENNY nemělo chybu, marinovaná masa jsou výtečná! Pochutnala jsem si a těším se, jak si podobnou grilovačku uděláme u nás doma na zahradě.

6311d4a12a601obrazek.pngTestování spojené s grilováním mas a uzenin jsem si moc užila, party byla velmi povedená. Grilovaná marinovaná masa mi moc chutnala, ale pochutnala jsem si zejména na špekáčkách, které jsem nejedla snad pět let. Úplně jsem si promítla opékání buřtů s rodinou, když jsem byla malá. Chuť testovaných špekáčků byla skvělá, opravdu mě velmi mile překvapily. Odcházela jsem domů s tím, že pro ně zajedu do PENNY a o víkendu si uděláme s dětmi ohýnek a budeme opékat špekáčky.

6311d5db6af6eobrazek.png

6311d4a425a8dobrazek.pngPřekvapily mě špekáčky, jsou opravdu moc dobré a jsem ráda, že vím, že jsou kvalitní. Také tortilly s česnekovým dipem a kuřecím masem byly moc dobré. Je fajn, že mohu ochutnat masa, která bych si nejspíš nekoupila, protože chodím nakupovat do jiného obchodu. Až budeme grilovat, zajedu do PENNY pro špekáčky a pro klobásy.

6311d4a7985e6obrazek.pngMým favoritem z testování bylo marinované kuřecí maso, zejména zapečené v tortille. Mám grilování moc ráda, je to naše oblíbená letní aktivita, kdy se sejdeme s přáteli, nalijeme si víno a grilujeme. Výhoda marinovaných mas a uzenin je zejména ta, že nemusím řešit dochucování, jen vše vybalím a položím na gril. Jsem ráda, že jsem na vaší grilovací party mohla být a užila jsem si to. Hezký večer, dobrá atmosféra, velmi chutné jídlo.

6311d667a4aa6obrazek.png

6311d4aaa7825obrazek.pngVšechno, co jsem ochutnala mohu doporučit. Dobře vychucené marinované maso, klobásy a také špekáčky. Dobrý základ pro grilování.

6311d4accd9b9obrazek.pngOchutnávka grilovaných klobásek, špekáčků a mas se mi moc líbila, vše bylo super. Grilování bylo pro mě hodně poučné, protože jsem mohla ochutnat věci, které jsem ještě nejedla nebo jsem si jich v regálech v PENNY zatím nevšimla. Když doma grilujeme, máme zaběhlé postupy a recepty a je dobré udělat změnu. Jak špekáčky, tak klobásy a marinovaná masa měly výtečnou chuť. Hodně mě oslovila Pikantní klobása a Bílá klobáska s rajčaty, také marinovaná krkovička.

6311d69e07a5fobrazek.png

6311d4af25f6cobrazek.pngS manželem jsme si v úvodu hodně pochutnali na všech uzeninách. Vyhrál však grilovaný špekáček. V kombinaci se saláty vyloženě labužnický zážitek. A to standardně uzeniny nejíme. Manžel se „probojoval“ až ke krkovičce a kuřecímu steaku, které ohodnotil jako famózní.

6311d61a79e24obrazek.pngJá zakončila svou degustaci o chod dříve melounem, který byl dokonalou, až dezertní tečkou.

6311d60798643obrazek.png

6311d4b16763eobrazek.pngGrilovací akce mám moc ráda, těším se na další, které nás čekají s rodiči a přáteli. Ochutnávka byla pro mě hodně inspirativní, ochutnala jsem klobásy, párky a špekáčky, které jsem před tím neznala. Velmi dobrá byla i marinovaná krkovice a také famózní tortilly a česnekovým dipem a s kuřecím masem. Máme PENNY po cestě na chalupu, určitě se tam zastavíme na nákup. Dětem koupím určitě i špekáčky, které si večer opečeme.

Náš tip:

Víte, že PENNY nabízí skvělé špekáčky privátní značky Řezníkův talíř? Jsou vítězem prestižního spotřebitelského testu deníku BLESK. 

Řezníkův talíř nabízí široký sortiment kvalitních a chutných šunek, salámů a uzenářských výrobků. Většina z nich je vyráběna v České republice.

Pokud milujete opékání nebo grilování špekáčků, pak je to určitě dobrý tip na vyzkoušenou kvalitu.

My jsme je ochutnali a jsou opravdu vynikající – dle recenzí jednotlivých testerek.

6311d4200bfcaobrazek.png

Více najdete na www.penny.cz

6311d40ea0163obrazek.png

Naše články s dalšími recenzemi:

Reklama