Také patříte k těm, pro které je večer spojený s grilováním téměř královským obřadem?
Přiznám se, že já právě k takovýmto fajnšmekrům patřím. Hrdě se k nim hlásím a ani trošičku se při tom nečervenám.

 

Miluji grilování, miluji tu neuvěřitelnou vůni, která se line po okolí jak neviditelný, leč nádherný sen. Zkrátka a dobře, zcela upřímně přiznávám, že grilované masíčko, nebo klobása je pro mě skutečnou lahůdkou, kterou si vždy patřičně vychutnám ;o)

 

A zdalipak víte, že samotnou výtečnou chuť grilovaného masa můžete ještě zvýraznit?
Že netušíte, o čem je řeč?

Přeci o ochucených máslech!

Věřte, že jako skutečný labužník moc dobře vím, o čem mluvím.

 

Ovšem pozor! Není máslo jako máslo a ne každé mi dokáže vyvolat onen slastný úsměv ve tváři.

Několikrát se mi stalo, že jsem sáhla v obchodě po novince, která mi svojí prapodivnou chutí úplně zkazila pohodu večerního grilování....
Zkrátka už vím jedno: pokud si chci jídlo skutečně vychutnat, vždy sáhnu po osvědčené a kvalitní značce.

 

A právě jednu takovou značkou, na kterou nedám dopustit a kterou jsem si doslova zamilovala, je i Meggle.

 

Například takové Bylinkové máslo Meggle je skutečným pohlazením chuťových buněk!
Jedná se totiž o chuťový koncert pro sólové máslo a komorní ansámbl bylin, česneku a koření. Pokud si chcete skutečně pochutnat, pokud chcete připravit pro svou rodinu báječnou večeři, neváhejte a vyzkoušejte toto jedinečné máslo. Hodí se nejen k masu, ale i na pečivo, k těstovinám a na brambory. Má těžko vysvětlitelnou schopnost podtrhnout původní chuť pokrmu a vkusně ji obohatit o nové odstíny.

Další skutečnou lahůdkou, kterou byste si neměli nechat ujít, je Ochucené máslo - MIX 5x20 g. Balení je po pěti porcích: dvě porce bylinkového másla, dvě porce česnekového másla a jedna porce grilovacího másla.

Tato nová prakticky balená ochucená másla jsou oblíbená nejen při grilování, ale též při vaření a hravém stolování - pro vydařené dekorování a dokonale praktické porcování.

Výtečnou kompozici chutí čerstvého másla a jemných přísad - se kterou hravě vytvoříte pikantní speciality ke grilování a pečení, zjemníte omáčky, zeleninu nebo namažete přímo na chleba - si jistě zamiluje každá kuchařka.

Pokud si tedy chcete skutečně pochutnat na lahůdce, která vám maximálně zpříjemní večer, vsaďte na ochucené máslo Meggle! Dodá vašim grilovaným specialitkám neobvykle lahodnou a jemnou chuť, kterou si doslova zamilujete!

Tip:
Pro grilování můžete porce masa naložit do rozpuštěného grilovacího másla Meggle, nebo jím na závěr maso potřít. Vězte, že tím získáte lahůdku, které neodolá žádný člen vaší rodiny!

Tak co říkáte? Už se vám sbíhají sliny stejně jako mně?
Tak honem utíkejte do obchodu ;o) Skutečně to stojí za to!

A pamatujte, že s máslem značky Meggle  poznáte, jakou chuť má skutečně kvalitní ochucené máslo!
Vždyť právě Meggle je jejich mezinárodním symbolem!

Více informací naleznete na www.meggle.cz
Přejeme dobrou chuť!

 

Reklama