kau.jpg

Čerstvé klobásy z Kauflandu s vysokým obsahem masa jsou na gril dokonalé. Pod značkou Let´s BBQ jsou vyráběny podle tradičních receptur, jsou bez zvýrazňovačů chuti, v přírodním skopovém nebo vepřovém střívku a s vysokým obsahem masa. Splňují České cechovní normy, což je další záruka kvality. Na výběr je z mnoha příchutí včetně novinek vytvořených speciálně pro grilovací sezónu, například hovězí klobása, se sušenými rajčaty, bylinkami nebo cibulkou. Abyste si je mohli náležitě vychutnat, je důležitý správný postup přípravy – po vyndání z lednice nechte nejprve klobásy při pokojové teplotě chvíli odležet, a hlavně je nenařezávejte. Všechna lahodná šťáva tak zůstane uvnitř.

Důležité je také vše zajímavě dochutit. V Kauflandu máte na výběr z mnoha druhů a příchutí grilovacích omáček, například řada Let´s BBQ nabízí třeba i pikantnější s chilli nebo česnekem. Vynikajícím doplňkem je grilovaná zelenina nebo salát z čerstvé zeleniny. Vybírejte ty nejčerstvější sezónní typy od lokálních dodavatelů, kteří do jednotlivých prodejen Kaufland denně zavážejí. A samozřejmě čerstvé pečivo od místních pekařů.

V prodejnách Kauflandu najdete také veškeré vybavení a spoustu produktů ke grilování, jako různé typy grilů, grilovací náčiní, podpalovače, uhlí a brikety, ale i jednorázové nádobí, které je ekologicky šetrné, protože Kaufland dbá na životnímu prostředí.

 
DOPORUČENÉ PRODUKTY:

Hovězí klobása, 240 g, 59,90 Kč

5f350ebb87dd7image.png

Klobása se sušenými rajčaty, 480 g, 79,90 Kč

5f350ec567dd4image.png

Více na Kaufland


5f05ace19ab7bobrazek.png

Reklama