Pozvali jsme na oblíbené redakční grilování několik maminek a tatínků s dětmi a vymysleli jsme pro ně, vzhledem na chutě dětí, speciální menu. Myslíme, že podle toho, jak akce dopadla, se nám vše velmi povedlo.

64f5a10518248obrazek.jpg
Foto: Michal Protivanský

Jak naší akci hodnotí rodiče? Jak si to s dětmi užili?

Zuzana a děti Isabella a Petr

Grilování obě děti milují. Jsou to celkem jedlíci, i když trochu vybíraví. Když jsme dorazili na party, bylo jasné, že nehrozí, že by bylo něco, co dětem nechutná. Jako první byly připravené klobásky a párečky značky Na gril, které koupíte pouze v PENNY. Nejvíce dětem chutnaly bílé klobásky. Musela jsem je trochu krotit, aby si nechaly místo v žaludku ještě na další chody. Na řadu totiž pak přišly kousky marinovaných prsních a stehenních řízků z kuřecího masa v lahodné marinádě také od značky Na gril. Děti si naložily k masu také výborný zeleninový salát, takže jídlo bylo naprosto v souladu se zdravou výživou. Ačkoli už trochu funěly, ochutnaly děti i grilované sýry. Nejvíce je okouzlily Jánošíkovy uzené oštěpky Na Gril. Grilovaný banán už Bella s Péťou vynechaly, ale zmrzlinu si ujít nenechaly. Nanuky Rios jsou prostě skvělé a byly úžasnou tečkou za celou hostinou.

64f5a03d95dd3obrazek.jpg
64f5a7010d513obrazek.jpg
Foto: Michal Protivanský

 Vendy a Františka

Grilování je pro moje děti oblíbená činnost. Sejdou se přátelé, nachystá se jídlo, povídá se, děti poletují na trávníku kolem a pro všechny je to příjemně strávený čas. Podobně to bylo i při setkání na našem redakčním dvorku, kde jsme si pochutnávali na dobrotách z PENNY. Děti nejvíce zaujaly klobásky - bílé, se sýrem, ale i vinné, které mám spojené s vánočním časem a přitom je to škoda, z grilu totiž chutnají skvěle. Po klobásách se ještě servírovalo grilované kuřecí a sýry. Dalším favoritem pak byly různé slané a sladké pochutiny v podobě slaných křupavých medvídků a gumových bonbonů. Sladká tečka na závěr v podobě zmrzliny uzavřela večer. Ty pro nás nebyly žádnou novinkou. Kupujeme je domů často - nejčastěji miniverze několika nanuků, kdy si každý může vybrat svoji variantu. Jsou navíc za rozumnou cenu a člověk nemá výčitky z obrovského přísunu kalorií. Moc jsme si to opět užili.

64f5a674d2bf1obrazek.jpg
Foto: Michal Protivanský

Julie a děti Filip a Ema

Grilování já i děti milujeme. Všechno čerstvě připravené, spousta chutí k vyzkoušení, protože kdo by při takové příležitosti zůstal jen u jednoho druhu jídla? Stačí dát ho na gril a chvíli počkat. Kromě toho odpadá vymýšlení obědů nebo večeří, což je každodenní „chleba“ maminek. Proto jsme s nadšením přijali i pozvání na redakční grilovací party a těšili se, jaké dobroty pro nás naši hostitelé v PENNY vybrali. Dopadlo to na jedničku. Ještě, než se na grilu rozvoněly první dobroty, děti neodolaly lehkým chipsům Solty Strašidýlka, zmizely rychlostí blesku. Přesto se následně hned na zavolání seběhly ke grilu na jemné klobásky, které si daly – jak jinak – než s kečupem. Já si zase navnadila chuťové buňky výraznějšími párečky s nivou. Moc jsem si pochutnala i na čerstvých zeleninových salátech. A pak přišly na řadu grilované sýry – nedám dopustit na Pološtěpek Boni. Velmi nám šmakovala také grilovaná kuřecí prsa v lahodné marinádě. Maso velmi jemně dochutila, takže ho mohly jíst i děti. Ani nápojům nebylo co vytknout – u dětí to na plné čáře vyhrál banánový džus Vitálka, já si dala sklenku dobrého vína – tramín patří k mým nejoblíbenějším. A nechybělo ani něco sladkého na zub pro děti. No dobrá, mléčným karamelkám jsem neodolala ani já. Takovou hostinu bychom brali častěji.

 64f5a6ed746feblobid0.jpg
Foto: Michal Protivanský

Michaela a Zděněk

Grilovací akce s redakcí Žena-In a PENNY, která byla určena pro děti a dospělé jsem se velice ráda zúčastnila se svým vnoučkem Zdendou. Oba grilování milujeme a velice si ho užíváme. Musím však podotknout, že můj vnouček jen tak něco nesní, vše nové zkoumá a očichává a když se mu to nezdá, tak neochutná ani náhodou. Je to sním občas těžké.

Klobásky nám chutnaly oběma, já si dala červené a Zdenda bílé, ty má rád. Sýry moc rád nemá a proto mě překvapil s jakou chutí se pustil do sýrů „Jánošíkovy uzené oštěpky Na Gril“, pak si dal ještě půl ugrilovaného sýra hermelínového typu od značky Na Gril v paprikovém koření.

64f59f3f95d19obrazek.jpg64f5a0e53658bobrazek.jpg
Foto: Michal Protivanský

Tak to už jsem nevěřila svým očím. Vše zakončil marinovaným kuřecím masem Na Gril. V pauzách se ládoval Strašidýlky (takové lehké, pěnové chipsy) a želatinovými bonbony. Také mu moc chutnal hruškový džus Vitálka.

Myslím, že si užíval přítomnost ostatních dětí a společně běhali po celé redakci i dvorku. Odcházeli jsme oba spokojení a s plnými bříšky. Produkty pro griulování Na Gril byla skvělá volba a určitě je budeme kupovat i pro naše domácí grilování.

Hanka a Péťa

64f59f7eb09cbobrazek.jpg
Foto: Michal Protivanský

Pozvání na grilovací párty jsme moc rádi využili. Můj syn má oslavy a také grilování, když se sejde víc lidí, moc rád. Nejen, že ho baví jíst dobroty z grilu, ale také má rád ten mumraj dospělých a dětí, které přijdou na návštěvu. Grilovací párty, kdy jsme měli možnost ochutnat spoustu kvalitních potravin z PENNY nás nadchla. Protože tam bylo úplně všechno, co milují děti. Bílé klobásky Na Gril byly senzační, stejně tak marinované kuřecí maso, které bylo skvěle dochucené. Kromě masa můj syn samozřejmě ochutnal chipsy a brambůrky a také jsme si vzali na doma balení bonbónů. Neodolali jsme ochutnávce Jánošíkových uzených oštěpků Na Gril a na závěr horkého dne se hodila zmrzlina od značky Rios. Myslím, že to bylo skvěle zorganizované, dětem jídla chutnala (Péťa je dost vybíraný a nejí nic kořeněného) a užily si hromady chipsů, které například já moc nekupuji, ale vím, že syn to má rád. Na oslavě je ale vše povoleno, takže jsme odcházeli velmi spokojení.

64f5a735b55d9obrazek.jpg
Foto: Michal Protivanský

Akce spojená s grilováním pro dospělé a děti se velmi vydařila. Budeme rádi, když se vám naše vyzkoušené tipy budou hodit.

Naše články: