Praktická novinka, kterou oceníte při grilování, na cestách, na dovolené nebo jen tak doma, pokud vám vyhovuje menší balení

Kečup HELLO si letos nově můžete koupit v inovativním a praktickém balení kapsičky 200 g - obsahuje 165 g rajčat na 100 g kečupu a je sterilován, tedy neobsahuje žádné konzervační látky! Můžete si vybrat ze dvou variant – ostrý a jemný kečup.
5ccc40339d23eobrazek.png

Porce je ideální na výlety, praktické balení můžete využít při grilování, nebo když si u táboráku budete opékat buřty nebo klobásky. Určitě se neztratí v kuchyni na chatě, můžete si ho přibalit na dovolenou. Malé 200 g balení s praktickým uzávěrem se ale určitě hodí i těm, pro koho je velké balení 500 ml zbytečně velké.

Oceňujeme, že kečupy HELLO jsou vyrobeny z kvalitních surovin a neobsahuje žádné konzervační látky. Myslíme, že se stanou jedním z hitů letošní grilovací sezóny. Kečupy HELLO jsou k dostání v obchodech Billa. Více o kečupech HELLO najdete na této stránce.
5ccc403ba77b8obrazek.png

Co se nám na kečupech HELLO v inovativním a praktickém balení kapsičky líbí?

  • Je to velmi chutný a kvalitní kečup.
  • Neobsahuje konzervační látky.
  • Balení je praktické a v podstatě nerozbitné.
  • Kapsička se dá zavřít a obsah dál použít, není na jedno použití.
  • Není nutné sebou brát velké balení kečupu, kapsička je menší a dobře skladná.

Kečup je druh omáčky, vyráběný z rajčatového protlaku, kvasného octu, koření, cukru a soli. Vznikl ve východní Asii, kolonizátoři si jej v 17. století přivezli do Anglie a pak do Ameriky, kde byl zpopularizován natolik, že dnes je rozšířený a oblíbený na celém světě. Rajčata se v receptu objevila až počátkem 19. století.

Zapojte se do testování! Více si přečtete v našem článku.
5ccc404559b3bobrazek.png

Soutěž, ze které vybereme 20 testerek najdete na této stránce, odpovězte na soutěžní otázky a těšte se, že vybereme zrovna vás.

Více o kečupech HELLO najdete na této stránce.

Reklama