Konečně se přiblížila netrpělivě očekávaná grilovací sezóna! Mistři v grilování i příležitostní nadšenci si budou moci díky novinkám v nabídce Tchibo vychutnat každý letní okamžik u venkovního grilu. Stylový zahradní nábytek navíc zajistí perfektní atmosféru, v níž se každý bude cítit příjemně. Zahájení prodeje 25. dubna 2016 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již v úterý 19. dubna.

 

Gril na uhlí

Tchibo

Ideální pro více hostů díky velké grilovací ploše. Má dva grilovací rošty z ušlechtilé oceli s nastavitelnou výškou a dvě dřevěné odkládací plochy, například na ugrilované potraviny. Gril je z oceli povrchově upravené práškovou barvou. Jeho rozměry jsou 122 x 100 x 53 cm, grilovací plocha je 75 x 51,5 cm. Předběžná cena 3.790 Kč.

 

Formička na hamburgery

Tchibo

Formičky lze používat z obou stran a získat tak dvě různé velikosti hamburgerů. Jsou z kvalitní ušlechtilé oceli 18/10, snadno se čistí i díky tomu, že je možné je úplně rozložit. Lze je mýt v myčce. Předběžná cena 189 Kč.

 

Udicí prkénko, 2 ks

Tchibo

Ideální k aromatizování ryb i jiného masa. Grilované potraviny získají jemné uzené aroma a zůstanou šťavnaté. Díky nepřímému žáru je příprava pokrmů velmi šetrná. Prkénka jsou z bukového dřeva certifikovaného podle standardu FSC®. Jsou vhodná pro plynové grily, grily na uhlí a grily typu smoker. Rozměry každého prkénka jsou 14 x 30 cm a lze je používat opakovaně. Předběžná cena za sadu 279 Kč.

Dvojité grilovací špízy, 4 ks

Tchibo

S praktickými posuvnými destičkami k sesouvání ugrilovaných kousků. Kov je z ušlechtilé nerezové oceli, úchyty jsou ze dřeva. Délka špízu je 29,5 cm. Předběžná cena 229 Kč.

 

Pánvičky na gril, 2 ks

Tchibo

Dvě pánvičky a čtyři praktické stěrky. Mají kvalitní smaltový povrch, který snižuje připékání a ulpívání potravin. Snadno se čistí. Předběžná cena za sadu 349Kč.

 

Zahradní stůl s chladicím prostorem

Tchibo

Chladicí prostor lze využít prakticky i dekoračně. Dvě ocelové vaničky jsou zavěšeny v otvorech stolu a lze je naplnit ledem pro chlazení nápojů i potravin a nebo je osázet květinami či bylinkami. Otvor je možné úplně zavřít dřevěným krytem a získat klasický stůl. Stůl je z vysoce kvalitního akátového dřeva FSC® 100%, jeho rozměry jsou 170 x 75 x 90 cm. Rozměry každé chladicí vaničky jsou 40 x 15 x 22 cm. Předběžná cena 10.490 Kč.

 

Houpací křeslo

Tchibo

Pro příjemné venkovní lenošení. Křeslo je z vysoce kvalitního akátového dřeva FSC® 100%, je odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům. Jeho rozměry s područkami jsou 70 x 93,5 x 97 cm, hloubka sedu je 56,5 cm. Předběžná cena 4.390 Kč.

 

Multifunkční sada lounge nábytku

Tchibo

Dvě křesla a dva taburety. Taburety lze úsporně složit pod židle, čímž šetří místo a navíc taburet uvnitř nabízí úložný prostor. Nábytek je z vysoce kvalitního pletiva z polyratanu, je odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům. Rozměry křesla jsou 58 x 74 x 73 cm, rozměry taburetu jsou 49 x 30,5 x 62 cm. Součástí sady jsou sedáky na křesla i taburety a dva polštáře. Veškeré potahy lze prát v pračce. Předběžná cena 4dílné sady 17.990Kč.  

 

Zahradní stolek

Tchibo

Stolek využijete i jako bistro stolek. Má integrovaný prostor pro chlazení nápojů. Je z plastového pletiva. Jeho rozměry jsou 50 x 57 cm a lze zvýšit až na 82,5 cm. Předběžná cena 2.490 Kč.

 

Reklama