Tesco svým zákazníkům představuje více než dvacet novinek pod značkou Tesco Grill, díky kterým budete chtít grilovat už dnes. Těšit se můžete na hovězí steak, vepřová žebírka a rolovanou krkovici nebo třeba na grilovací sýry.

Grilovací sezóna je konečně tady. Právě květen je podle průzkumu společnosti Tesco* měsíc, kdy téměř polovina Čechů (46 %) začíná grilovat. Většina z nás (97 %) pak nejraději griluje maso, nejčastěji pak vepřové (45 %) a kuřecí (44 %). Uzeniny a klobásky griluje 74 % z nás a 54 % dotázaných si nejraději pochutnává na špízech. 43 % Čechů připravuje na grilu sýry.

Společnost Tesco svým zákazníkům každoročně nabízí novinky pod vlastní značkou Tesco Grill. Můžete se těšit na širokou nabídku kvalitních mas, klobás, burgerů a sýrů. Přírodní plnotučný sýr vhodný ke grilování můžete ochutnat hned ve 3 provedeních – přírodní, s bylinkami nebo s chilli a česnekem. Masožravci se mohou letos těšit například na hovězí steak naložený pouze do olivového oleje, aby mohla chuť masa co nejvíce vyniknout nebo na hovězí burgery, které obsahují nejméně 97 % masa. Nebo zkuste letos krkovici trochu jinak, vepřovou rolovanou krkovici bez kosti najdete spolu s dalšími novinkami exkluzivně v obchodech Tesco.

Výběr několika produktů pod značkou Tesco Grill vám přinášíme zde:

tescoTesco Klobásky na gril z hovězího a vepřového masa, 270 g

Běžná cena: 59,90 Kč

 

 

tescoTesco Vepřová rolovaná krkovice, 300 g

Běžná cena: 99,90 Kč

 

tescoTesco Kuřecí stehenní řízky BYLINKY (s bylinkami)

Běžná cena: 139,90Kč/kg

 

tesco

Tesco Kuřecí křídla TEXAS

Běžná cena: 74,90Kč/kg

 

tescoTesco Grill Cheese Natural, 240 g

Běžná cena: 69,90 Kč

 

tesco

Tesco Hovězí steak v olivovém oleji, 200 g

Tesco, běžná cena 89,90Kč

 

tescoTesco Vepřová žebírka whisky

Tesco, běžná cena 199,90Kč/kg, akční cena 179,90 Kč­/kg

 

tescoTesco Hovězí burger extra, 440 g

Tesco, běžná cena 79,90Kč

 

 

Reklama