5f291de602291obrazek.png5f29235aa774dobrazek.png
Naše grilovací párty se konala v půlce července, proběhla na redakčním dvoře v centru Prahy a skvělou ochutnávku i náladu nepřekazil ani náhlý prudký liják.
5f2925f388dfaobrazek.png
Testování probíhalo skvěle, milovníci masa, kteří se na akci sešli měli možnost ochutnat jako předkrm skvělá uzená masa: Moravské uzené, Uzené vepřové filé, Uzený vepřový ocásek, Moravskou krkovici, Uzenou krkovici.

Článek s recenzemi si můžete přečíst na této stránce:

Testovali jsme uzená masa K-Mistři od fochu z Modletic!

Z masných výrobků jsme měli možnost ochutnat tyto produkty:

K-Mistři od fochu – PANENSKÁ SVÍČKOVÁ
5f29253cbcecfobrazek.png
5f29221429c50obrazek.png
Panenka je ideální na steaky nebo medailonky, výborná i na řízky a minutky. My jsme si grilovali medailonky v parmské šunce prošpikované sušenou švestkou. Osolené, opepřené, byly vynikající!

K-Mistři od fochu – VEPŘOVÁ KRKOVICE BEZ KOSTI
5f2925c720af1obrazek.png

5f2922bc69029obrazek.png

Krkovice je vhodná na pečení i grilování či steaky, výborná i na rolády. My jsme ji naložili do pikantní marinády, která se prolnula s vypečenou šťávou. Kdo má rád krkovičku, která bývá lehce prorostlá a šťavnatá, je to pochoutka!

K-Mistři od fochu – MLETÉ 100% HOVĚZÍ MASO
5f29231075240obrazek.png5f291f64f0edfobrazek.png
Toto mleté maso obsahuje 100% masa bez konzervačních látek, je skvělé na výrobu domácích burgerů. Burgery můžete dochutit plátkem sýra, listovým salátkem, smaženou cibulí a dochucovací omáčkou – přesně podle své chuti! Nám burgery z čerstvého hovězího od K-Mistrů od fochu moc chutnaly a staly se hitem večera.
5f2926ad8451eobrazek.png
Když shrneme všechny druhy testovaných vzorků, uspěly úplně všechny. Šťavnaté, čerstvé voňavé maso bylo po tepelném zpracování na žhavém grilu naprosto bezkonkurenční. Všechny testerky a testeři byli nadšení. Díky zástupkyním společnosti Kaufland jsme se navíc dozvěděli, jak se maso zpracovává a jaká je cesta masných produktů z masozávodu  až na pulty prodejen. Jednoznačným benefitem je rychlost pro dodržení nejvyšší kvality čerstvosti a kvality. Všechna masa, která jsme ochutnali můžeme doporučit. Uvidíte, jaký bude mít vaše grilovací párty úspěch! Pokud je pro vás důležitá kvalita a čerstvost masa, určitě vyražte na nákup do Kauflandu.
5f291ea18e19cobrazek.png
Náš nákup jsme popsali ve článku:

5f2926168595dobrazek.png

Grilovací párty pro milovníky masa! Vyrazili jsme na nákup do Kauflandu

Rádi se s vámi podělíme o několik recenzí, které nám napsaly účastnice naší povedené akce:

5f2926cb769e3obrazek.png

„Grilovací párty byla skvělá. Chutnalo mi úplně všechno!“
„Mám moc ráda burgery, je pro mne důležité vědět, že burger obsahuje 100% kvalitního hovězího masa“
„Jsem mile překvapená zpracováním a dochucením panenky, určitě to tak doma také vyzkoušíme. Byla skvělá.“
„Děkuji za pozvání, grilovací párty jsem si moc užila a ani mi nevadilo, že během akce pršelo. Naopak, bylo to veselé zpestření. Grilovaná masa byla moc dobrá, dobrý tip pro nákup v Kauflandu.“
„Líbí se mi přístup ke zpracování masa a děkuji za objevení uzeného vepřového ocásku, který jsem doposud neochutnala. Za mě to byl gurmánský zážitek.“
„Všem, co milují burgery můžu mleté maso z Kauflandu doporučit. Maso bylo krásně libové a moc dobré.“
„Grilujeme často, máme rádi klobásky a naložené maso. Za mě má jedničku marinovaná krkovička. Ale i ostatní grilované pochoutky byly super“
5f29263708dadobrazek.png
5f29266289d6fobrazek.png

Kaufland představil v půlce července novou značkou masa a masných výrobků K-Mistři od fochu z Modletic! Produkty pocházejí z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích u Prahy. Kvalita a čerstvost jsou na prvním místě. Všechny kousky masa procházejí rukama zkušených řeznických mistrů, kteří mají úctu k surovině a tradici řemesla. Zpracovávají různé druhy čerstvého hovězího a vepřového masa, mletá a uzená masa. Jejich výrobky můžete zakoupit balené nebo u masového pultu ve všech prodejnách Kaufland. Více najdete na www.kaufland.cz

5f29257309298obrazek.png

Víte že, v červnu byla celá řada 12 uzených mas pod značkou K-Mistři od fochu z Modletic vyráběných v modletickém masozávodě oceněna jako Nejlepší novinka Volby spotřebitelů 2020? Uzená krkovice, Selská krkovice, Moravská krkovice, Uzená krkovice bez kosti kořeněná, Uzená vepřová kýta, Moravské uzené, Uzená vepřová rolka, Uzené vepřové filé, Premium rolovaná plec, Pražská uzená kýta, Uzený vepřový ocásek a Uzené vepřové ramínko. Všechny produkty obsahují minimálně 90 % masa, jsou vyrobeny podle Českých cechovních norem a uzeny na bukových štěpkách. V minulém roce bylo Moravské uzené, Uzené vepřové filé, Uzený vepřový ocásek, Moravská krkovice a Uzená krkovice oceněno Českou chuťovkou 2019.

5f292793525a9obrazek.png

Reklama