Milujeme grilování. Proto jsme nemohli grilovací sezónu zahájit jinak, než krásnou pohodou párty, na které nemohla chybět naše redaktorka Vaření Elly Kolaříková, foodblogerka www.bohynekuchyne.cz . Redaktorky a čtenářky mohly navíc testovat elektrické grily od značky Tefal. Jak vše dopadlo? Přečtěte si, jak celou akci prožívala Alena – Elly.

Otestovali jsme pro vás výborné elektrické grily značky Tefal. Co se nám líbilo a jaké jsou novinky pro letošní rok? Grilovali jsme nejen na novinkách, ale také na zavedených grilech značky Tefal Optigrill. Ty jsme měli k dispozici ve dvou velikostech a mohli jsme si tak vyzkoušet, která velikost bude vhodná právě pro naši rodinu.

Elly

Testování a velké grilování probíhalo na terase hotelu Mosaic House. A ten rozhodně také stojí za návštěvu. Když jsme se dostatečně pokochali překrásným výhledem na Prahu, mohlo začít to hlavní. Grilování!

Jaké jsou novinky pro celoroční grilovací sezónu 2017? I vy si můžete ugrilovat dokonalý pokrm jako od mistra šéfkuchaře, ať už to bude na zahradě, balkoně či pouze v kuchyni. Stačí mít jen toho správného pomocníka.

Elly

Každý se tak na vlastní oči přesvědčil, jestli opravdu funguje vychytávka Optigrillu. Při zapnutí grilu si totiž zvolíte druh grilované suroviny. Gril naplno otevřete a zavřete do něj zvolenou surovinu. Gril si tak sám nastaví dobu, za kterou bude jídlo správně ugrilované. Hovězí steak tak například nebudete mít nikdy well done, i když ho máte rádi rare :-) Proč? Protože gril se ozve hlasitým pípnutím pokaždé, když má maso určitý stupeň propečení. Ten navíc poznáte také podle barvy, která na Optigrillu svítí.

Díky novým technologiím elektrických grilů je možné grilovat vlastně po celý rok. Nezaskočí vás ani ošklivé počasí, ani bydlení v bytě. Prostě grilujeme všude a pořád.

Elly

Při testování jsme vyzkoušeli snad všechny možné suroviny, které můžete grilovat. Hovězí steaky, burgery z mletého masa, vepřové medailonky, kuřecí kousky, kuřecí stehna, zeleninu, pstruha, tuňákový steak, steak z lososa, klobásky.

Jaké grily jsme testovaly?

Optigrill od značky Tefal je skvělým řešením pro rodiny, které nemají zahradu a mohou grilovat pouze doma nebo na svých balkonech. Tento elektrický gril je opatřen inovativním senzorem na měření tloušťky masa a přizpůsobení teploty. Displej mění barvu, zobrazuje fázi pečení a upozorňuje vás i zvukovým signálem. Povrch grilu je nepřilnavý, snadno se tedy čistí. Grilovací desky a odkapávací miska jsou vyjmutelné a omyvatelné v myčce. Varianta Optigrill XL je určena pro větší společnost třeba u rodinného stolu – díky zvýšené kapacitě zvládne více porcí najednou!

Elly

GRIL NEJEN NA ZAHRADNÍ OSLAVY

Pokud máte k dispozici zahradu a chcete pozvat větší společnost, ideální volbou je pro vás gril Aromati-Q 3 v 1, ve kterém připravíte pokrmy ve třech různých režimech. Jakékoli potraviny v něm můžete grilovat, aromatizovat přírodním dřevem, nebo péct. Teplotu v grilu snadno nastavíte šestistupňovým termostatem, takže jídlo bude vždy připravené přesně podle vašich představ. Rošty i základní těleso jsou navíc omyvatelné v myčce.

 

Naše články:

Reklama