Kaufland na pražském Vypichu je rájem pro ty, co potřebují nakoupit všechny potraviny a suroviny  na jednom místě. V patrovém obchodě totiž najdete vše, co potřebujete. Kvalitní čerstvé maso, zeleninu, dochucovací omáčky, oleje, pochoutky jako jsou kyselé okurky, naložené papričky nebo různé hořčice. Kromě porcovaného masa zde najdete i speciální masné produkty, kde je již maso naložené v různých marinádách, což vám zkrátí dobru přípravy pro grilování a ušetří čas. Také různé klobásky, klobásy a oblíbené buřty, případně vinnou klobásu.
5f18068662fe6obrazek.png
My jsme vsadili na oblíbené burgery z hovězího mletého masa, vepřovou panenku a šťavnatou krkovičku, vše od značky  K-Mistři od fochu z Modletic. Všechny tyto masné produkty zpracovávají mistři řezníci v masozávodu Kaufland, který sídlí v Modleticích u Prahy.

Kaufland představuje novou značkou masa a masných výrobků K-Mistři od fochu z Modletic! Produkty pocházejí z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích u Prahy. Kvalita a čerstvost jsou na prvním místě. Všechny kousky masa procházejí rukama zkušených řeznických mistrů, kteří mají úctu k surovině a tradici řemesla. Zpracovávají různé druhy čerstvého hovězího a vepřového masa, mletá a uzená masa. Jejich výrobky můžete zakoupit balené nebo u masového pultu ve všech prodejnách Kaufland.

 Co jsem vybrala pro testování mistrovských kousků od K-Mistrů od fochu z Modletic?
5f1807b213fc6obrazek.png
5f1807c445f1aobrazek.png

 • K-Mistři od fochu – PANENSKÁ SVÍČKOVÁ
  - ideální na steaky nebo medailonky, výborná i na řízky a minutky
 • K-Mistři od fochu – VEPŘOVÁ KRKOVICE BEZ KOSTI
  -
  vhodná na pečení i grilování či steaky, výborná i na rolády
 • K-Mistři od fochu – MLETÉ 100% HOVĚZÍ MASO
  - obsahuje 100% masa bez konzervačních látek
  - doporučujeme na výrobu domácích burgerů

Nezapomněli jsme ani na grilovací omáčky: Důležité je vše zajímavě dochutit. Kaufland nabízí široký výběr značek a příchutí grilovacích omáček. Vybrala jsem  ty se značkou Let´s BBQ -  nabízí nejen  klasiku v podobě barbecue příchutě ale i  pikantnější omáčku s chilli nebo česnekem.
5f1806a316a68obrazek.png
Můj tip pro milovníky dobrých vín
5f180771b0801obrazek.png
Cultura Vini je vlastní značka vín, kterou Kaufland nabízí. Zahrnuje vína z několika kontinentů – výběr toho nejlepšího z celého světa. Například vína francouzská, italská, španělská, australská, kalifornská, jihoafrická, německá, maďarská, portugalská či chilská, která vybrali sommelieři a vinařští experti. Všechna jsou v kontrolované kvalitě, s etiketou, ze které lze vyčíst zemi a oblast vinohradnictví, podrobnosti o chuti a vůni vína, kolik procent alkoholu obsahuje i doporučenou teplotu servírování. Vyberte si ze širokého sortimentu přesně to, co máte rádi. Vychutnejte si zážitek ukrytý v každé láhvi.  Nabízená vína jsou kvalitní a za skvělou cenu. Já mám ráda PROSSECO CULTURA VINI! Za doporučení určitě stojí i další vína CULTURA VINI, která jsem pro vás vyfotila.

A něco sladkého na závěr...

Určitě ochutnejte čokoládovou zmrzlinu, která získala ocenění v testu MF Dnes!
5f18070374cceobrazek.png
Potřebujete své grilování doplnit o dřevěné uhlí, náčiní, pečící alobalové misky nebo potřebujete samotný gril? Pak vše Kaufland nabízí, stačí jen najít sekci, kde jsou všechny tyto grilovací potřeby na jednom místě. To je šikovné, že už nikam dál nemusíte.
5f1808e692102obrazek.png
5f18082392ff3obrazek.png

Více na KAUFLAND.CZ
5f1807e1ef6b4obrazek.png

Reklama