Máte rádi grilování? Zapojte se do projektu Globus Grilmánie, který probíhá již od roku 2005 a je stále dokonalejší!Pravidelně vás informujeme o projektu Globus Grilmánie, který se každý víkend koná ve dvou vybraných městech. Každá akce je zdarma, nemusíte platit žádné vstupné a ještě si užijete spoustu zábavy!

Jako to vypadalo minulý víkend v Brně a v Olomouci?

Grilmánie

Druhý květnový víkend jsme zahájili v Olomouci, a to v sobotu 11.5. 2013 u hypermarketu Globus! I přes lehkou nepřízeň počasí panovala výborná atmosféra, o kterou se zasloužili nejen moderátoři Petr Rychlý s Ivanem Vodochodským, ale taktéž i Martin Polačko se svou cooking show a bavič Vláďa Hron. Vše doplňovaly soutěžní týmy se svojí výbornou náladou a hlavně svými voňavými výkony, které předkládali porotě, které opět předsedal Václav Šmerda.

Grilmánie

Na tomto kole se ukázalo, že trénovat se vyplatí i v této oblasti. Vítězný tým Slunečnic poskočil z loňského třetího místa až na 1. místo a setkáme se s nimi ve velkolepém finále v Praze ve Žlutých lázních. Na druhém místě se umístila Ondrášova družina a třetí místo připadlo Sedlákům z Moravce.

Grilmánie

Brno ovládly dezerty, porota tak měla velmi těžké rozhodování!

Grilmánie v Brně 12.5. byla v neděli úspěšně zakončena a přestože se soutěží ve 4 disciplínách, zde vítězily jednoznačně dezerty, kdy porota v čele s Václavem Šmerdou měla opravdu velmi těžké rozhodování. Diváci měli možnost ochutnat kompletně všechny recepty, které soutěžní týmy připravily! Celým dnem nás provázela známá dvojice Petr Rychlý a Ivan Vodochodský, které podpořili Martin Polačko se svou show a Vláďa Hron se svými hityl Do finále z Brněnského kola postupuje tým  Rock & Grill známý divákům z loňského ročníku pod názvem Veselé Borůvky, na druhém místě se umístili Labužníci a na třetím místě Kůrovci!

Grilmánie

Co je Globus Grilmánie?

Grilmánie

Máte rádi grilování? Už je venku hezky teplo a vy se těšíte, jak si hezky ugrilujete maso, zeleninu, ryby a zažijete se svými blízkými hezký večer? Pokud jste milovníky těchto pochoutek a máte rádi grilovací rituály, pak máme pro vás jedinečnou inspiraci. Zapojte se do projektu Globus Grilmánie, který probíhá již od roku 2005 a je stále dokonalejší!

Grilmánie

GLOBUS GRILMÁNIE je lidovým setkáním všech, kterým je grilování blízké, ale také všech, kdo mají rádi dobrou zábavu, dobré jídlo a pití!

Globus Grilmánie je tu pro všechny milovníky grilování. Pokud rádi grilujete, ochutnáváte, nebo jen máte rádi příjemnou atmosféru s grilováním spojenou, určitě se Grilmánie zúčastněte a přivoňte k její atmosféře. Vstup na všechny akce je zdarma!

Grilování je v Čechách stále oblíbenější.

Grilmánie

Letní posezení s přáteli si lze jen těžko představit bez rozpáleného grilu a nějaké té lahůdky na něm. Paleta možností co a jak grilovat je téměř nekonečně rozmanitá. GLOBUS GRILMÁNIE je unikátní celostátní projekt pro všechny fanoušky grilování. Nabízí jim nejen možnost se v grilování zlepšit či se inspirovat, ale také se mohou v soutěžním klání utkat s ostatními o titul nejlepšího grilovacího týmu. Globus Grilmánie je oficiálním mistrovstvím ČR v grilování. Vzhledem k systému bodování, který je stejný jako ve světových soutěžích, má každý tým možnost se těchto soutěží účastnit.

Grilmánie

Jednotlivá regionální soutěžní kola spojená s celodenním soutěžně-zábavným programem probíhají vždy na venkovním prostranství před vchody do hypermarketů GLOBUS ve 12 termínech na 12 místech v ČR se zakončením ve finále Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE. Kromě soutěží grilovacích týmů probíhá po celý den v dějištích soutěží bohatý doprovodný program - nechybí atrakce a soutěže o ceny pro děti, hudební a zábavná vystoupení. Každý návštěvník má možnost ochutnat vše, co soutěžní týmy připraví nebo se občerstvit přímo u grilovacího stánku Globus.

Společnost Globus je patronem a hlavním partnerem Grilmánie již od jejího založení v roce 2005. Jako partner výhradně poskytuje mimořádně kvalitní produkty ze svého řeznictví. Reginální kola se také pořádají na plochách před jednotlivými HM Globus.

Grilmánie

Zajímavé osobnosti: Letošní ročníku bude moderovám osvědčenou dvojcí Ivan Vodochodský a Petr Rychlý. V doprovodném programu uvidíte také Vladimíra Hrona a svojí kuchařskou show předvede známá tvář pořadu Když vaří táta - Martin Polačko.

gril

Jaké jsou nejbližší termíny a místa, kam se můžete podívat a také se zapojit do soutěže se svým týmem?

Grilmánie se koná tento víkend v těchto městech:

•     18.5. Hypermarket Globus  Obchodní 30, Jenišov u Karlových Varů

•     19.5.  Hypermarket Globus Chotíkov 385,Chotíkov u Plzně

Kde se bude konat další kolo Grilmánie přístí víkend?

25.5. Hypermarket Globus České Vrbné 2327, České Budějovice 26.5. Hypermarket Globus Kostelecká 823, Praha 9

________________________________________

Kompletní termíny a místa najdete na této stránce http://www.grilmanie.cz/terminy.html - zde se můžete zaregistrovat se svým týmem.

Pokud nebudete soutěžit, určitě se na místě dobře pobavíte a dozvíte mnoho zajímavého o grilování.  Soutěžní kolo Grilmánie to je den plný zábavy, inspirace a lahodných vůní a chutí. Užijete si nejen bohatý doprovodný program, ale také můžete pozorovat grilovací mistry při práci a přímo u zdroje načerpat inpiraci. Budete-li mít štěstí, můžete během dne vyhrát některou ze zajímavých cen.

Program celého dne Globus Grilmánie najdete zde: http://www.grilmanie.cz/program.html

Těšte se na finále! Koná se 15. 6. v pražských Žlutých lázních!

Reklama