Máte rádi grilování? Už je venku hezky teplo a vy se těšíte, jak si hezky ugrilujete maso, zeleninu, ryby a zažijete se svými blízkými hezký večer? Pokud jste milovníky těchto pochoutek a máte rádi grilovací rituály, pak máme pro vás jedinečnou inspiraci. Zapojte se do projektu Globus Grilmánie, který probíhá již od roku 2005 a je stále dokonalejší!

GLOBUS GRILMÁNIE je lidovým setkáním všech, kterým je grilování blízké, ale také všech, kdo mají rádi dobrou zábavu, dobré jídlo a pití!

Prosím, věnujte tomuto sdělení pozornost!

15. 6. se v pražských Žlutých lázních mělo konat vyvrcholení Grilmánie. Kvůli povodním jsou Žluté lázně uzavřeny.

Finále Grilmánie se proto přesouvá na 16.6. 2013 v Erpet Golf klubu na Smíchově

Grilmánie

Globus Grilmánie je tu pro všechny milovníky grilování. Pokud rádi grilujete, ochutnáváte, nebo jen máte rádi příjemnou atmosféru s grilováním spojenou, určitě se Grilmánie zúčastněte a přivoňte k její atmosféře. Vstup na všechny akce je zdarma! 

Grilmánie

Grilmánie

Grilmánie

Grilmánie 2013 už proběhla v pěti víkendových regionálních kolech! Minulý víkend mezi sebou soupeřila města a jejich soutěžní týmy z Pardubic a Liberce!

GLOBUS GRILMÁNIE je unikátní celostátní projekt pro všechny fanoušky grilování. Nabízí jim nejen možnost se v grilování zlepšit či se inspirovat, ale také se mohou v soutěžním klání utkat s ostatními o titul nejlepšího grilovacího týmu. Globus Grilmánie je oficiálním mistrovstvím ČR v grilování. Vzhledem k systému bodování, který je stejný jako ve světových soutěžích, má každý tým možnost se těchto soutěží účastnit.

Grilmánie

Kde se tyto akce konají?

Jednotlivá regionální soutěžní kola spojená s celodenním soutěžně-zábavným programem probíhají vždy na venkovním prostranství před vchody do hypermarketů GLOBUS ve 12 termínech na 12 místech v ČR se zakončením ve finále Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE.

Grilmánie

Kromě soutěží grilovacích týmů probíhá po celý den v dějištích soutěží bohatý doprovodný program - nechybí atrakce a soutěže o ceny pro děti, hudební a zábavná vystoupení. Každý návštěvník má možnost ochutnat vše, co soutěžní týmy připraví nebo se občerstvit přímo u grilovacího stánku Globus.

Grilmánie

Zábava byla skvělá, všichni se bavili, jak můžete vidět z uveřejněných fotografií. Soutěžní týmy a jejich umístění najdete zde: http://www.grilmanie.cz/novinky.html.

Grilmánie

Jaké jsou nejbližší termíny a místa, kam se můžete podívat a také se zapojit do soutěže se svým týmem?

Grilmánie se koná tento víkend v těchto městech:

  • 8. 6. Hypermarket Globus Černovická 5430, Chomutov
  • 9. 6. Hypermarket Globus Tyršova 869, Trmice

Příští víkend nás čeká finále!

Těšte se na finále, kdy proběhne vyvrcholení celého Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE!

Grilmánie

Grilmánie

Grilmánie

15. 6. se v pražských Žlutých lázních mělo konat vyvrcholení Grilmánie. Kvůli povodním jsou Žluté lázně uzavřeny.

Finále Grilmánie se proto přesouvá na 16.6. 2013 v Erpet Golf klubu na Smíchově

Kompletní termíny a místa najdete na této stránce http://www.grilmanie.cz/terminy.html - zde se můžete zaregistrovat se svým týmem.

Pokud nebudete soutěžit, určitě se na místě dobře pobavíte a dozvíte mnoho zajímavého o grilování. Soutěžní kolo Grilmánie to je den plný zábavy, inspirace a lahodných vůní a chutí. Užijete si nejen bohatý doprovodný program, ale také můžete pozorovat grilovací mistry při práci a přímo u zdroje načerpat inpiraci. Budete-li mít štěstí, můžete během dne vyhrát některou ze zajímavých cen.

Program celého dne Globus Grilmánie najdete zde: http://www.grilmanie.cz/program.html.

Reklama