Máte rádi grilování? Už je venku hezky teplo a vy se těšíte, jak si hezky ugrilujete maso, zeleninu, ryby a zažijete se svými blízkými hezký večer? Pokud jste milovníky těchto pochoutek a máte rádi grilovací rituály, pak máme pro vás jedinečnou inspiraci. Zapojte se do projektu Globus Grilmánie, který probíhá již od roku 2005 a je stále dokonalejší!

GLOBUS GRILMÁNIE je lidovým setkáním všech, kterým je grilování blízké, ale také všech, kdo mají rádi dobrou zábavu, dobré jídlo a pití!

grilmánie

Globus Grilmánie je tu pro všechny milovníky grilování. Pokud rádi grilujete, ochutnáváte, nebo jen máte rádi příjemnou atmosféru s grilováním spojenou, určitě se Grilmánie zúčastněte a přivoňte k její atmosféře. Vstup na všechny akce je zdarma!

Grilmánie 2013 už proběhla ve třech víkendových regionálních kolech!  V sobotu se soupeřilo v Jenišově u Karlových Varů a neděle patří Chotíkovu u Plzně!

grilmánie

GLOBUS GRILMÁNIE je unikátní celostátní projekt pro všechny fanoušky grilování. Nabízí jim nejen možnost se v grilování zlepšit či se inspirovat, ale také se mohou v soutěžním klání utkat s ostatními o titul nejlepšího grilovacího týmu. Globus Grilmánie je oficiálním mistrovstvím ČR v grilování. Vzhledem k systému bodování, který je stejný jako ve světových soutěžích, má každý tým možnost se těchto soutěží účastnit.

Kde se tyto akce konají?

grilmánie

Jednotlivá regionální soutěžní kola spojená s celodenním soutěžně-zábavným programem probíhají vždy na venkovním prostranství před vchody do hypermarketů GLOBUS ve 12 termínech na 12 místech v ČR se zakončením ve finále Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE.

grilmánie

Kromě soutěží grilovacích týmů probíhá po celý den v dějištích soutěží bohatý doprovodný program - nechybí atrakce a soutěže o ceny pro děti, hudební a zábavná vystoupení. Každý návštěvník má možnost ochutnat vše, co soutěžní týmy připraví nebo se občerstvit přímo u grilovacího stánku Globus.

grilmánie

Jak probíhají tyto akce? Podívejte se na snímky, z akcí z minulého víkendu!

grilmánie

Jak bylo v Jenišově? Zpočátku nám příliš nepřálo počasí, které se naštěstí postupně umoudřilo a pozdější odpoledne už vysvitlo i sluníčko. Výborná nálada panovala po celý den programu, lidé se dobře pobavili, najedli a mnozí z nich také soutěžili. Kromě týmů, kteřé zde poměřovaly svůj grilovací um také zákazníci mohli v průběhu dne vyhrát hodnotné ceny. Za každý nákup nad 1000 Kč zákazník získal soutěžní leták s unikátním kódem, který si mohl zaregistrovat u hostesky. Webovým osudím byli vybráni 3 šťastlivci, kteří získali dárkovou kartu v hodnotě 1000/3000/5000 Kč a věnec špekáčků z řeznictví hypermarketu Globus. Kód lze použít opakovaně na všech kolech Grilmánie. V neděli ta samá akce proběhla v hypermarketu v Chotíkově u Plzně!

Zábava byla skvělá, všichni se bavili, jak můžete vidět z uveřejněných fotografií. Soutěžní týmy a jejich umístění najdete zde: http://www.grilmanie.cz/novinky.html/43_43-na-karlovarsku-maji-sve-grilovaci-mistry-/1

grilmánie

Jaké jsou nejbližší termíny a místa, kam se můžete podívat a také se zapojit do soutěže se svým týmem?

grilmánieGrilmánie se koná tento víkend v těchto městech:

  • 25.5. Hypermarket Globus České Vrbné 2327, České Budějovice
  • 26.5. Hypermarket Globus Kostelecká 823, Praha 9

Kde se bude konat další kolo Grilmánie přístí víkend?

  • 1.6. Hypermarket Globus Poděbradská 293, Pardubice
  • 2.6. Hypermarket Globus Sousedská 600, Liberec XI - Růžodol I

Kompletní termíny a místa najdete na této stráncehttp://www.grilmanie.cz/terminy.html - zde se můžete zaregistrovat se svým týmem.

Pokud nebudete soutěžit, určitě se na místě dobře pobavíte a dozvíte mnoho zajímavého o grilování.  Soutěžní kolo Grilmánie to je den plný zábavy, inspirace a lahodných vůní a chutí. Užijete si nejen bohatý doprovodný program, ale také můžete pozorovat grilovací mistry při práci a přímo u zdroje načerpat inpiraci. Budete-li mít štěstí, můžete během dne vyhrát některou ze zajímavých cen.

Program celého dne Globus Grilmánie najdete zde:http://www.grilmanie.cz/program.html

grilmánie

Těšte se na finále, kdy proběhne vyvrcholení celého  Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE!

Koná se 15. 6. v pražských Žlutých lázních!

Reklama