Máte rádi grilování? Zapojte se do projektu Globus Grilmánie, který probíhá již od roku 2005 a je stále dokonalejší!

Máte rádi grilování? Už je venku hezky teplo a vy se těšíte, jak si hezky ugrilujete maso, zeleninu, ryby a zažijete se svými blízkými hezký večer? Pokud jste milovníky těchto pochoutek a máte rádi grilovací rituály, pak máme pro vás jedinečnou inspiraci. Zapojte se do projektu Globus Grilmánie, který probíhá již od roku 2005 a je stále dokonalejší!

grilmánie

GLOBUS GRILMÁNIE je lidovým setkáním všech, kterým je grilování blízké, ale také všech, kdo mají rádi dobrou zábavu, dobré jídlo a pití!

grilmánie

Globus Grilmánie je tu pro všechny milovníky grilování. Pokud rádi grilujete, ochutnáváte, nebo jen máte rádi příjemnou atmosféru s grilováním spojenou, určitě se Grilmánie zúčastněte a přivoňte k její atmosféře. Vstup na všechny akce je zdarma!

grilmánie

Grilování je v Čechách stále oblíbenější. Letní posezení s přáteli si lze jen těžko představit bez rozpáleného grilu a nějaké té lahůdky na něm. Paleta možností co a jak grilovat je téměř nekonečně rozmanitá. GLOBUS GRILMÁNIE je unikátní celostátní projekt pro všechny fanoušky grilování. Nabízí jim nejen možnost se v grilování zlepšit či se inspirovat, ale také se mohou v soutěžním klání utkat s ostatními o titul nejlepšího grilovacího týmu. Globus Grilmánie je oficiálním mistrovstvím ČR v grilování. Vzhledem k systému bodování, který je stejný jako ve světových soutěžích, má každý tým možnost se těchto soutěží účastnit.

grilmánie

Jednotlivá regionální soutěžní kola spojená s celodenním soutěžně-zábavným programem probíhají vždy na venkovním prostranství před vchody do hypermarketů GLOBUS ve 12 termínech na 12 místech v ČR se zakončením ve finále Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE. Kromě soutěží grilovacích týmů probíhá po celý den v dějištích soutěží bohatý doprovodný program - nechybí atrakce a soutěže o ceny pro děti, hudební a zábavná vystoupení. Každý návštěvník má možnost ochutnat vše, co soutěžní týmy připraví nebo se občerstvit přímo u grilovacího stánku Globus.

dva

Společnost Globus je patronem a hlavním partnerem Grilmánie již od jejího založení v roce 2005. Jako partner výhradně poskytuje mimořádně kvalitní produkty ze svého řeznictví. Reginální kola se také pořádají na plochách před jednotlivými HM Globus.

grilmánie

Zajímavé osobnosti: Letošní ročníku bude moderovám osvědčenou dvojcí Ivan Vodochodský a Petr Rychlý. V doprovodném programu uvidíte také Vladimíra Hrona a svojí kuchařskou show předvede známá tvář pořadu Když vaří táta - Martin Polačko.

grilmánie

Jaké jsou nejbližší termíny a místa, kam se můžete podívat a také se zapojit do soutěže se svým týmem?

grilmánie

Grilmánie se koná tento víkend v moravských městech:

  • 11.5.  Hypermarket Globus Pražská ul. 39/248, Olomouc
  • 12.5. Hypermarket Globus Hradecká 40, Brno Ivanovice

Kde se bude konat další kolo Grilmánie přístí víkend?

grilmánie

  • 18.5. Hypermarket Globus  Obchodní 30, Jenišov u Karlových Varů
  • 19.5.  Hypermarket GlobusChotíkov 385,Chotíkov u Plzně
  • Grilmánie vrcholí 15.6. v pražských Žlutých lázních

grilmánie

Kompletní termíny a místa najdete na této stránce

http://www.grilmanie.cz/terminy.html - zde se můžete zaregistrovat se svým týmem.

Pokud nebudete soutěžit, určitě se na místě dobře pobavíte a dozvíte mnoho zajímavého o grilování.  Soutěžní kolo Grilmánie to je den plný zábavy, inspirace a lahodných vůní a chutí. Užijete si nejen bohatý doprovodný program, ale také můžete pozorovat grilovací mistry při práci a přímo u zdroje načerpat inpiraci. Budete-li mít štěstí, můžete během dne vyhrát některou ze zajímavých cen.

Program celého dne Globus Grilmánie najdete zde: http://www.grilmanie.cz/program.html

grilmanie

Reklama