5e7b4cf4d605eimage.png
Foto:Shutterstock


Zjistila jsem, že se mnoho lidí začalo modlit, zapalujeme svíce, vonné tyčinky a vykuřovadla. Obklopujeme se amulety a vzýváme anděly. Jistě, dělám to i já. Nestydím se za to, dělala jsem to vždy. Jsem si jistá, že vesmír naše prosby slyší a naše konání sleduje, ovšem jak říkají mnozí astrologové a mystici, hra je rozehraná a my jsme právě na políčku zkoušek, které jsme si svým počínáním sami do cesty postavili. Je to jako přejít po žhavém uhlí, není cesty zpět.

Moje kamarádka mi před pár dny volala a povídala, já si večer, když jdu spát, říkám, třeba se ráno vzbudím a svět bude zase jako před tím… Ale už jsme na prvních pár metrech a vrátit se nejde, je jen cesta vpřed. Zkusme si tedy alespoň říci, že odvážnému štěstí přeje. :-)

A teď odjinud, na mnohá doporučení lékařů i těch zelených potřebujeme do těla dostat vitamíny. Na tu naši současnou trnitou cestu posílit všechno, co jde. Citrusové plody jsou takovým snadným a osvědčeným pomocníkem v dobách nemocí, ale věděli jste, že kromě dužiny můžete tělo vyladit i jadérky?
5e7b4d5b73481image.png

Foto:Shutterstock

Vzpomínám si, když jsem byla malá a vlastně to dělám dodnes, jedla jsem veškerá jádra z ovoce. Přímo jsem zbožňovala tu hořkou chuť jablečných, pomerančových i grapefruitových… A právě o těch posledních bych dnes ráda něco napsala. Myslím si totiž, že je škoda takovou cennost nepoznat, nebo dokonce při konzumaci nevyužít. Pokud o nich nic nevíte, věřím, že budete velice překvapeni.  Je pravda, že v dnešní době již nemusíme pojídat drobná semínka citrusů, ale trh nabízí různé preparáty, ovšem jako u všeho, je potřeba si dobře vybrat ty kvalitní!

Objevitelem síly a účinků grapefruitových jadérek se stal biochemik Dr. Jacob Harich (1919-1996), který si zřejmě úplnou náhodou všiml, že tato semínka po vyhození na zahradní kompost jen tak neshnila. Dalším bádáním bylo objeveno, že grapefruitová jádra mají netušené léčivé účinky.

Z výčtu jejich pozitiv uveďme:

  • likvidují zlatého stafylokoka, který je proti běžným antibiotikům imunní
  • ničí bakterie střevních onemocnění - břišní tyfus, úplavici, baktérie močových cest
  • gynekologické infekce
  • infekční respirační onemocnění
  • původce tetanu
  • žaludeční bakterie
  • plísňová onemocnění

Podle www.komplexnizdravi.cz si výtažek z grepových jadérek umí poradit s cca 100 druhy plísní a s cca 800 kmeny virů a bakterií, kvasinkami a řadou jednobuněčných parazitů!!!, což jsou podle mě zvlášť v této době skvělé informace…

Nutno zmínit, že hovoříme o čistě přírodním léčivu, tedy odpadají potíže s vedlejšími příznaky. Nebudu vás zde zatěžovat chemickými informacemi, jak a které látky proti čemu konkrétně působí, ale vězte, že se jedná především o vědecké výzkumy podložené výsledky.


5e7b4d6f62deeimage.png
Foto:Shutterstock

A i když mně grepový výtažek doporučil zasvěcený přítel, nejedná se o žádný šari vari lektvar s nejasným základem. Účinky tohoto elixíru zdraví jsou široké, pokud by vás zaujaly, pokuste se o nich vyhledat informace a svou mysl tak upnout na něco jiného než na to, co nás v této chvíli moří až na dřeň. Budete překvapeni, ale přece jen, podělím se s vámi o ty zprávy, které tolik zaujaly právě mě.

Grepový extrakt můžeme bezpečně používat i při léčení domácích zvířátek z hlediska parazitů. Extrakt je skvělý na čištění a dezinfekci v kuchyních, zvláště pak krájecích prkýnek, na mytí a uchovávání ovoce, ryb, masa a ořechů, k úpravě pitné vody (jako přírodní alternativa chloru), jako skvělá dezinfekce na cesty, k odstranění plísní z pokožky. Navíc navyšuje imunitu organismu a používá se při rekonvalescenci po borelióze, při léčbě zánětů močového a pohlavního ústrojí, k zastavení herpetických oslabení, pro desinfekci podlah, zubních kartáčků, hraček pro děti a k desinfekci spodního prádla a ponožek.

A jako poslední schopnost grapefruitových semínek mi přijde potřeba sdělit, že rozprášením extraktu v místnosti likviduje choroboplodné zárodky ve vzduchu...

Reklama