Co kdybyste vzali svou lásku na Valentýna do Kalifornie? Že zrovna nemáte čas, protože musíte zajet k babičce do Brna? I tak si můžete s partnerem užít něco pohody vycházející z prosluněných svahů západního pobřeží Spojených států. Možná to zní jako klišé, ale k lásce patří růžová. Proč si tedy nedopřát růžové víno, které je chloubou tamějších vinařů. To, co je tím pokladem vhodným pro milostné chvíle svátku svatého Valentýna, je Gallo Family Grenache Rose.

Zaujme vás svěží a jemnou ovocnou chutí, která dá vzpomenout na sladkou vůni čerstvých jahod a melounů a zároveň připraví sladké pokušení v rafinované kombinaci se salátem či pečenými mořskými plody. Váš Valentýn může být tentokrát jiný a závisí jen na vás, zda podlehnete růžové nevinnosti vína, jež naplnilo největší očekávání vinařů. Postarali se o něj výběrem těch nejlepších hroznů vybraných odrůd a výsledek je prostě neodolatelný.

Víno od Gallo Family v sobě skrývá kombinaci šetrných pěstitelských metod, dokonale propracovaného sklepního hospodářství a samozřejmě nezaměnitelný vliv rázu kraje, v němž hrozny zrají. Milovníci vína ocení skvělé vlastnosti výrobku z nejlepších kalifornských vinic, a také proto se značka Gallo Family stala předním světovým producentem vína. Sbírá úspěchy na soutěžích v celém světě bez ohledu na to, zda žijí u nás, v Itálii, Anglii, Japonsku či USA.

Na Valentýna můžete se svým milovaným protějškem otevřít svá srdce a k nim i láhev dokonalého nápoje lásky Grenache Rose. Uvidíte, že k sobě budou ladit a vy poznáte další rozměr, který vám udělá pomyšlení.

Chcete tento skvost mezi víny ochutnat? Potom se zapojte do soutěže ZDE

Reklama