Plánujete nákup nových brýlí? V tom případě byste měli zamířit do prodejen GrandOptical. Aktuálně tam totiž můžete na vybrané obroučky a nově i na sluneční brýle získat slevu přesně tolik procent, kolik je vám let. A pokud si zvolíte obroučky, na které se akce Sleva podle věku nevztahuje, nemějte strach, o žádnou slevu nepřijdete! Můžete využít 30% slevu na jakékoliv brýlové čočky.

www.grandoptical.cz

Akce Sleva podle věku patří mezi naše nejoblíbenější nabídky. Je snadno zapamatovatelná a lidé se na ni při nákupu často ptají. Díky ní mohou koupit brýle se slevou, kterou jinde jen těžko dostanou. Sleva podle věku totiž umožňuje nakoupit v prodejnách GrandOptical vybrané obroučky nebo sluneční brýle s atraktivní osobní slevou,” prozradila Magdaléna Matýšková, marketingová manažerka společnosti.

www.grandoptical.cz

Akční nabídka určující slevu podle věku se vztahuje na stovky obrub privátních značek a nyní nově také na celou řadu vybraných slunečních brýlí. V nabídce GrandOptical najdete široký výběr jak světových značek, tak i těch privátních prodávaných exkluzivně pouze v síti prodejen GrandOptical. “Kdybyste si z naší pestré nabídky obrub přesto nevybrali, můžete využít slevu 30 % na jakékoliv brýlové čočky. V tom, která sleva je vhodnější, vám poradí naši odborníci přímo v  prodejně,” dodala Magdaléna Matýšková.

www.grandoptical.cz

Svou slevu podle věku můžete uplatnit od 12. 5. 2016 do 19. 6. 2016. Více informací o akci získáte v kterékoliv z 53 prodejen GrandOptical nebo na www.grandoptical.cz.

Reklama