Špatnou zkušenost s GPS navigací má čtenářka Luneta. Díky ní bloudili lesem a vymotali se až po té, co manžel navigaci vypnul...

Že s navigací nelze zabloudit? Ale lze - přečtěte si zkušenost čtenářky Lunety...


Dobrý den, minulý rok v červnu jsme se chystali jako každoročně na výlet do Prahy. Protože si manžel po Praze moc nevěří půjčili jsme si od švagra navigaci. Spálila nám za cestu pět pojistek, než jsme pochopili, že ji nesmíme zároveň zapínat i nabíjet. Horší byla cesta zpět. Už na výjezdu jsme špatně odbočili. Navigace nás dovedla do nějakýho lesíku mezi vesnicemi. Uviděli jsme srnku. Asi po dvaceti kilometrech další srnka. Když jsme uviděli třetí srnku, tak jsme pochopili, že jezdíme pořád dokola. Navigace psala, že ta cesta nemá ani název. Byl tam jedinej baráček, všude tma. Báli jsme se zazvonit, aby si nemysleli, že je jdeme vykrást. Syn měl dva roky a začal brečet, že nechce spát v sedačce. Tak se manžel naštval, vypnul navigaci a jel podle sebe. Za chvíli jsme se vymotali. V Jihlavě už to nevydržel a sjel na dálnici, ikdyž nevlastníme známku. Z Prahy jsme vyjeli ve 20:00 a domů dorazili ve 2 ráno. V pět vstával do práce. Letos Prahu poprvé vynecháme. Aspoň máme ponaučení. Příště zase bez navigace a odjezd až druhý den ráno.

Luneta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2013: Jak plánujete trasu?

K tomuto tématu již příspěvky neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, kterou přispěvatelku jsem se rozhodl odměnit zdobičkou Tescoma Delícia v hnědém provedení a které dvě další obdrží 2.000 extra bodů do Aprílové soutěže o krásný kávovar.

tesoma

Reklama