Českému slavíkovi se splní sen! Dne 25. září ho totiž v izraelském Tel Avivu čeká koncert v tamějším Yafo Music Centru. Karel Gott se na něj svědomitě připravuje a velice těší. Přál jsem si vystupovat v Izraeli a mám štěstí, že se mi to splnilo," nechal se slyšet. Jako hosté spolu s ním vystoupí Felix Slováček a Pavel Větrovec.

Ve středu se největší mužská hvězda našeho popu krátce zastavila v pražském baru Solidní nejistota na předávání cen Legend nočního proudu Českého rozhlasu. Tam Gott zazpíval jednu písničku, prohodil pár slov a pádil pryč.

"Vážím si každého ocenění a být legendou nočního proudu Českého rozhlasu se nestává často. Teď ale promiňte, musím se rozloučit," řekl Korzu zpěvák a za pár okamžiků zmizel.
Závěr letošního roku bude z Mistrova pohledu hektický - jeho program je skutečně více než nabitý.
 
3. října nabere Slavík směr Moskva, kde vystoupí na slavnostním koncertu k osmdesáti letům existence legendárního armádního pěveckého souboru Alexandrovci, s jehož členy ho pojí velice přátelské vztahy. Dokladem toho bylo již několik společných akcí.
 
Od 5. listopadu Gott startuje turné po velkých městech v Plzni, pak zazpívá mimo jiné v Ostravě, Praze, Liberci, Olomouci, Brně, slovenské metropoli Bratislavě a končí 3. prosince v pardubické ČEZ Aréně. Samozřejmě, že 13. prosince nebude Karel Gott jako největší favorit mužské kategorie chybět ani na vyhlášení výsledků dalšího ročníku ankety Český slavík v pražské Státní opeře.
Reklama