Velkolepá veselka Kourtney Kardashian a Travise Bakera se konala v Itálii v jednom z luxusních sídel návrhářského dua Domenica Dolceho a Stefana Gabbany. Od značky Dolce & Gabbana měla šaty nejen nevěsta, ale také svatebčanky z řad sester a dalších rodinných příslušníků.

Kim Kardashian
Když si svatebčané vybírají oblečení na svatbu, většinou se snaží vyhýbat bílé, která patří nevěstě a také černá, která je často asociována se smutkem. Kim Kardashian se ale rozhodně nenechá svazovat žádnými pravidly. Na svatbu své sestry oblékla černou krajkovou róbu v gotickém stylu a na krku měla masivní zlatý kříž. Model jí sice slušel, ale na svatbu si dovedeme představit nějakou jemnější barvu.

628b7c8c759fbcl.jpg
Foto: Profimedia

Kris Jenner
Nechyběla samozřejmě ani maminka nevěsty, která zvolila rozevláté šaty v pudrové barvě. Byly poseté flitry a peříčky a nevěstina maminka v nich vypadala trochu jako nějaký vzácný druh ptáka.

628b7cd13eb0fcl.jpg
Foto: Profimedia

Khloe Kardashian
Co se dramatu týče, pozadu nezůstala ani další ze sester. V hlavní roli byla opět černá a krajka. Šaty se spadlými ramínky Khloe ještě vyšperkovala opaskem se zlatým křížem a na hlavu si dala výraznou zlatou čelenku.

628b7d67663d3cl.jpg
Foto: Profimedia

Kendall Jenner
Saténové šaty v pudrové barvě s obrázky květin a motýlů, které kopírovaly její siluetu, oblékla modelka a jedna z nevěstiných sester. Na svatbu byly jako stvořené, i když úzký střih způsobil, že se v nich Kendall obtížně chodilo. Šlo o vintage kousek z kolekce z roku 1998.

628b7dc947ae3cl.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Daily Mail, The Sun, Hollywood Life, Instagram, Profimedia

Reklama