Letos odstartoval již osmnáctou sezonu a značka Gorenje u toho nemůže chybět.  V jedenácti nových dílech se můžete těšit na opravdu povedené proměny, které připravují tři dvojice designerů. A jako každý rok tak i letos vše musí zvládnout za pět dnů.
obrazek.png

Sny se mají snít a hlavně plnit. S tímto úmyslem se rozhodla pořad podpořit i značka Gorenje.
Gorenje se zaměřuje především na produkty pro domácnost, což zahrnuje nejen velké a malé domácí spotřebiče, ale také produkty pro vytápění a chlazení, kuchyňský nábytek. Gorenje se soustředí na inovace prostřednictvím designových řad, které vyvíjí ve spolupráci s nejslavnějšími světovými designéry. Jejich práce je notoricky známá i běžnému spotřebiteli: mistrovské kuchyňské spotřebiče nesou podpis slavného francouzského designéra Ito Morabita, který tvoří pod značkou Ora ito, charakteristické minimalistické linie vtiskl další řadě kuchyňských produktů populární velikán světového designu, francouzský Philippe Starck. Cenami nejsou ověnčeny jen kuchyňské spotřebiče. Prestižní Red Dot Design Award za špičkový design získaly i pračky a sušičky WaveActive.
5c6e760f91b55obrazek.png

Za hlavní filozofii značky Gorenje promlouvá její hlavní slogan: „Life Simplified“. Vývojáři se drží myšlenky, že technologický pokrok je tu zejména proto, aby nám pomohl usnadnit všechny činnosti, které musíme při starosti o domácnost každodenně provádět. Díky kvalitní práci chytrých spotřebičů zbyde uživatelům více času na rodinu, koníčky, i je samotné.
5c6e7629a51a9obrazek.png

V druhém díle pořadu Jak se staví sen se nechali designeři inspirovat kolekcí kuchyňských spotřebičů Gorenje Classico, které jsou nostalgickým spojením minulosti a současnosti, vzrušující směsí klasické estetiky a modernismu, ideální volbou pro ty, kteří se obtížně rozhodují mezi tradičním a moderním stylem. Kolekci tvoří řada spotřebičů s jednotným designem: trouby, varné desky, volně stojící sporáky, digestoře, mikrovlnné trouby, chladničky a řada malých domácích spotřebičů. To vše spojuje několik výrazných vizuálních prvků, jako jsou například ovládací retro knoflíky, plastická rukojeť, elektronický programovatelný časový spínač a hodiny s klasickým analogovým designem. Pokročilé technologie umožňují jednoduché a funkční využití a vynikající kulinářské zážitky.
5c6e764b62b32obrazek.png

Reklama