GorenjeSvěžími barvami už nemusí zářit jen váš šatník nebo rozkvetlá zahrada za okny. Stejně pestrá nyní může být i kuchyně, koupelna či prádelna! Gorenje potvrzuje pozici leadera v oblasti designu domácích spotřebičů a svým zákazníků umožňuje vybavit domácnost podle jejich vkusu nebo stylu interiéru, ať je jakkoliv osobitý.

Milovníky červené nadchne exkluzivní kolekce gorenje R.E.D. set, která nevyniká jen extravagantní barvou a propracovanou estetickou stránkou, ale také mimořádnou šetrností k životnímu prostředí, založenou na nízké spotřebě energie a vody. Automatická pračka (model WA72145RD), sušička prádla (model D72326RD) a kombinovaná chladnička (model RK60359HRD), jsou vybaveny sofistikovanými technologiemi, zaručujícími spolehlivý provoz a maximální spokojenost uživatele.

GorenjeV atraktivních barvách jsou dostupné také malé domácí spotřebiče gorenje. Například červený univerzální ruční mixér - nejenže spolehlivě mixuje, ale ještě u toho skvěle vypadá! Pouhým stisknutím tlačítka vykouzlíte krémovou polévku, dětské kaše, džemy, pomazánky, sladké i slané krémy, na vitamíny bohaté smoothies, ovocné a zeleninové koktejly či dřeně. Nebo nové vysavače gorenje laděné do červené, modré, oranžové či zelené barvy, které si poradí nejen se zaneřáděnými podlahami a koberci, ale i nánosy prachu na těžko přístupných místech a všudypřítomnými zvířecími chlupy.

Skutečným barevným manifestem proti nudě v kuchyni je kolekce Gorenje Retro Collection s chladničkami v odstínech od decentních tlumených až po jasné, intenzivní tóny. S výběrem nejvhodnější barvy pomůže jednoduchý test na stránkách http://www.gorenje.com/retro/cz/. Stačí zodpovědět několik otázek a budete mít jasno, zda je vám bližší styl Chic - současná klasika s jasnými čistými liniemi (alux, červená, černá barva), styl Vintage - okouzlující elegantní nostalgie (béžová, čokoládová, kávová) nebo rozverný, pestrý styl Funky, sálající životním optimismem (růžová, zelená, oranžová). Všechny chladničky se vyznačují mimořádně úsporným provozem, což dokládá zařazení do energetické třídy A++. Součástí výbavy jsou skleněné police a řada praktických detailů, o optimální kondici uskladněných potravin se starají inovativní funkce.

Gorenje

Také pračky a sušičky gorenje se díky trendy barvám proměnily v nepřehlédnutelné solitéry - červená, oranžová, bílá, šedá, černá a další barvy... Anebo dáváte přednost přitažlivému aluminium looku? Pak je tou správnou volbou kondenzační sušička s tepelným čerpadlem TwinAir (dvousměrné proudění vzduchu), IonTech technologií vyhlazující vlákna ionizátorem vzduchu a řadou dalších funkcí pro dokonalou péči o prádlo, kterou značka gorenje vyrábí právě v tomto provedení.

Gorenje

GorenjeNadčasová bílá a elegantní černá dominují nové řadě Gorenje Simplicity, která zaujme moderním designem, jednoduchým senzorovým ovládáním, adaptivní technologií a vynikající cenou. Trouby, varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, pračky a sušičky s jednotným designem jsou vyráběny v bílém a černém barevném provedení. Gorenje Simplicity s dokonalými liniemi a minimalistickou jednoduchostí je stvořena pro ty, kdo preferují styl, design, technologicky vyspělé a úsporné spotřebiče.

S hravými barvami a řadou užitečných funkcí, kterými jsou spotřebiče gorenje vybaveny, se domácí práce promění v zábavu.

Gorenje

Reklama