gorenjePrémiová řada gorenje+ se rozrostla o výjimečnou XL myčku na nádobí. Řadě bonusů, které nabízí, dominuje možnost zaplnit ji 17 sadami nádobí, což je opravdový unikát. V kuchyni vybavené myčkou GDV652XL nezůstává žádné přebytečné špinavé nádobí ve dřezu ani na stole.  Tři koše se snadno nastavitelnými třemi úrovněmi bez problémů pojmou vše, včetně rozměrných talířů a hrnců, takže opravdu není nutné plýtvat energií, vodou ani časem a ručně umývat nádobí, na které standardní myčky (zpravidla s kapacitou maximálně 13 sad) zkrátka nestačí. Při mimořádné kapacitě však myčka GDV652XL zůstává energeticky úsporná – spotřebu vody i energie totiž přizpůsobí aktuálnímu množství nádobí. Nezáleží na tom, zda je zaplněná zcela nebo jen zčásti, spotřeba je vždy optimální a výsledek maximální. Ve srovnání s ručním mytím může být spotřeba vody dokonce až čtyřikrát nižší. Úsporná a chytrá XL myčka zvládne největší i nejmenší množství nádobí při zachovánínejnižší úspory vody a energie. Už žádné ruční mytí!!

A inteligence chytré XL myčky jde ještě dál! Po zapnutí prostřednictvím LED diod ve třech barvách (systému LED+) průběžně sděluje, co se právě děje. Spotřebitel se tak dozví, v jakém stádiu mycího programu myčka v danou chvíli je, zda ji ještě může otevřít a přidat pár kousků nádobí, aniž by se cyklus přerušil, kdy bude nádobí čisté a připravené k dalšímu použití, jestli nechybí některý z mycích prostředků a řadu dalších užitečných informací.   Nejmodernější technologie a ekologicky šetrný přístup provází použití materiálů prvotřídní kvality (osm základních částí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli), zaručujících dlouhou životnost a spolehlivý provoz.

Elegantní  XL myčka na nádobí GDV652XL je, stejně jako další myčky gorenje, velmi tichá. Systém AquaStop zabraňuje úniku vody, což eliminuje nebezpečí nečekaného „vytopení“ kuchyně. Patentovaný systém SCS+ mycí prostor dokonale vyčistí ještě před zahájením mytí, takže nehrozí žádné nežádoucí pachy a bakterie, vše je dokonale čisté. Stříkací ramena až na devíti úrovních zajistí vynikající výsledky i při mytí toho nejšpinavějšího nádobí. Aktivní sušení, využívající speciální větrání a odvod vlhkosti, zabraňuje tvorbě kapek a kondenzátu. Pokud nádobí není moc špinavé, je možné proces urychlit a dát myčce pokyn k automatickému nastavení teploty a množství vody jednoduchým stisknutím tlačítka. Nádobí bude dokonale čisté a vysušené v nejkratší možné době. XL myčka gorenje+ GDV652XL se přizpůsobí potřebám nejnáročnějších zákazníků a uspokojí i skutečného odborníka. Opravdová úspora, dokonalost a elegance!!

Společnost Gorenje je špičkou na světovém trhu s kvalitními domácími spotřebiči již více než šedesát let. Jejich výrobky se mohou pyšnit těmi nejlepšími vlastnostmi, jako jsou technologická dokonalost, inovativní design a především maximální energetická úspornost. A přesně takové jsou výjimečné produkty z řady gorenje+. Tyto spotřebiče splňují a překračují i ta nejpřísnější ekologická očekávaní a normy díky velmi nízké spotřebě energie a vody a také mají řadu moderních technologických funkcí a dokonce i celosvětových prvenství. Kromě těchto vlastností je také kladen důraz na funkční, ale zároveň dokonalý design.

Produkty z řady gorenje+ zakoupíte ve vybraných kuchyňských studiích, kde vědí, jak najít tu správnou kombinaci vybavení, přesně podle požadavků a potřeb zákazníka (seznam studií na www.gorenjekuchyne.cz/prodejni-sit).

Navíc při koupi KUCHYNĚ gorenje získáte během léta tuto dokonalou XL myčku v hodnotě 29 990Kč zdarma a navíc ještě další bonusy až do výše 30 000Kč. Více o této akci se dozvíte na www.gorenje.cz.

Reklama