644127c46fd6eobrazek.jpg

Značka Gordon´s se neustále snaží svým spotřebitelům nabízet širokou paletu produktů pro různé příležitosti . Nově vyvinula nealkoholický gin pro ty, kteří si rádi dají skleničku dobrého ginu, ale sem tam se nebrání ani kvalitnímu nealkoholickému nápoji. Nový nealkoholický Gordon´s vás potěší ve chvílích, kdy se rozhodnete vynechat alkohol, ale i tak máte chuť si dát s přáteli skleničku něčeho opravdu dobrého.

Víte, jak takový nealkoholický gin vzniká? Na výrobě nového nealkoholického ginu se podílel tým odborníků na inovace, kteří spojili své dlouholeté zkušenosti s historickými znalostmi v oblasti destilace ginu, aby vytvořili autentický nealkoholický zážitek. Během výroby Gordon´s 0.0 % se nejprve vyberou stejné rostlinné látky, které obsahuje i klasický Gordon´s London Dry Gin. Ty jsou poté jednotlivě ponořeny do vody, zahřívány a destilovány, načež jsou odborně smíchány dohromady tak, aby chuťově odpovídaly charakteristické chuti Gordon´s London Dry Gin. Celý výrobní proces je přitom přísně tajen a jeho přesný postup zná jen pár lidí na světě.

A na co se můžete těšit? Nový Gordon´s 0.0 % Alcohol Free se vyrábí z těch nejlepších destilovaných rostlinných ingrediencí, které znáte už z klasického 644127ea0c923obrazek.jpgginu Gordon´s London Dry Gin. I nealkoholická verze vás potěší svým odvážným jalovcovým charakterem, který je ginům od Gordon´s vlastní. Nealkoholický gin je skvělou bezalkoholovou variantou k vašemu milovanému míchanému drinku gin & tonic – chutně a bez kompromisů.

Kromě nulového obsahu alkoholu vás potěší i to, že jedna porce Gordon´s 0.0 % obsahuje pouze 24 kalorií! Vychutnejte si tento výjimečný nealkoholický gin Gordon´s 0.0 % Alcohol Free v ikonickém drinku gin & tonic. Stačí, když do skleničky s ledem nalijete 50 ml Gordon´s 0.0 %, přilijete váš oblíbený tonic a ozdobíte měsíčkem čerstvé limetky.

„Ve společnosti Gordon´s se snažíme našim spotřebitelům poskytovat stále nové produkty, které budou si budou moci vychutnávat při všech možných příležitostech. Myslíme si, že lidé by se neměli ochuzovat o zážitek nebo chuť jen proto, že si vyberou nealkoholický nápoj. Proto jsme se rozhodli vytvořit Gordon´s 0.0 %, který nabízí lahodnou chuť i v situacích, kdy se spotřebitelé rozhodnout nepít alkohol. Na vývoji nového nealkoholického ginu jsme neúnavně pracovali tak dlouho, než se nám podařilo vyrobit autentický a charakteristický chuťový profil, který naši spotřebitelé oceňují u našeho klasického ginu Gordon´s London Dry Gin. Věříme, že si tento nealkoholický gin naši spotřebitelé oblíbí a budou si ho s oblibou vychutnávat při různých příležitostech,“ dodává Nicolas Wyckaert, Head of Marketing Gordon´s.

Gordon´s 0.0 % Alcohol Free
Nový nealkoholický gin od Gordon´s je jako stvořený pro večery, kdy máte chuť na kvalitní gin, ale zároveň byste si rádi dali něco nealkoholického. Gordon´s 0.0 % Alcohol Free nabízí dokonale vybalancovanou jalovcovou chuť bez kompromisů. Vychutnejte si ho s přáteli třeba v oblíbeném drinku gin & tonic. Stačí, když do skleničky s ledem nalijete 50 ml Gordon´s 0.0 %, přilijete váš oblíbený tonic a ozdobíte měsíčkem čerstvé limetky.

  • Objem: 0,7l
  • Obsah: 0%
  • Doporučená cena: 430 Kč

K dostání již nyní www.bartidashop.cz  a od května v Hypermarketech Albert.