Chcete každý den připravit rodině teplou večeři, ale schází vám inspirace a času také nemáte nazbyt? Máme pro vás tipy na jednoduché a chutné recepty, kterými potěšíte každého člena vaší rodiny! Dnes zkuste gnocchi s mladým špenátem!

gnocci

Ingredience:
300 g gnocchi, 300 g krůtích prsou, 150 g mladého listového špenátu, 200 ml smetany, 2 stroužky česneku, 3 lžíce oleje, špetka pepře, MAGGI Vegga podle chuti, 4-5 plátků parmazánu

Postup:
Gnocchi uvaříme v osolené vodě podle návodu. Maso nakrájíme na kostičky a zprudka opečeme na oleji. Opečené maso dáme stranou. Na pánev po opečeném masu dáme na plátky nakrájený česnek a krátce orestujeme. Zalijeme smetanou, přidáme MAGGI Veggu a provaříme. Gnocchi scedíme a přidáme do smetany. Nakonec přidáme špenát, špetku pepře promícháme a ihned podáváme s opečeným krůtím masem posypaným plátky parmazánu.

Více na www.maggi.cz

MAGGI Vegga klasik a MAGGI Vegga s kuřecí příchutí jsou nové sypké směsi vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahují kousky zeleniny a koření se solí a dohromady tvoří všechny tyto ingredience jedinečnou kořenící směs vhodnou pro vaše polévky, omáčky, těstoviny, rizota i masové směsi.

Reklama