Rovné a uhlazené vlasy jsou stále výraznějším módním trendem. Na tom se shodují všichni špičkoví kadeřníci, kteří pečují o vlasy celebrit. Dokonale upravený a zářivě lesklý účes ovšem může stát hodně práce a času, zejména pokud zrovna nejste hvězda showbyznysu s týmem stylistů. Naštěstí vám na pomoc přichází odborník v péči o vlasy – značka Gliss Kur. Gliss Kur Asia Straight je první produktovou řadou od Gliss Kur, která narovná i ty nejvzpurnější kudrliny. Vlasy díky ní budou až o 90 % rovnější, a to bez použití žehličky na vlasy.

Nová řada Gliss Kur Asia Straight nabízí regenerační šampon a balzám, uhlazující krém pro vyrovnání vlasů a regenerační uhlazující masku. Přípravky regenerují vlasy hluboko uvnitř a narovnávají jejich strukturu, takže vlasy jsou krásně uhlazené a lesklé.
Všechny přípravky nové řady Asia Straight obsahují vzácné ingredience, kterými jsou bambusové mléko a výtažky z orchidejí.

+ Bambus je jedinečná přírodní ingredience, jež se vyskytuje v tropických pralesech Asie. Již po staletí se vzácné bambusové mléko využívá v tradiční asijské medicíně.
+ Další exotickou složkou, díky níž je složení produktové řady Gliss Kur Asia Straight naprosto jedinečné, je výtažek z orchidejí. Již od středověku se používá jako životabudič a afrodiziakum. Nyní je tato vzácná látka jednou z nejcennějších kosmetických přísad na světě. Nachází se v těch nejluxusnějších hydratačních krémech a kosmetických přípravcích.

Nová produktová řada Gliss Kur Asia Straight vás zároveň překvapí jedinečnou vůní zosobňující ženskost a krásu. Po jemných květinově-ovocných tónech se představí srdce vůně vyjadřující eleganci a harmonii. Tato nová vůně obsahuje tóny santálového dřeva, vanilky, bílého pižma a cedrového dřeva.Produkty řady Gliss Kur Asia Straight, k dostání od ledna 2009:

+ Regenerační šampon Gliss Kur Asia Straight, 250 ml, DMOC 75 Kč
+ Regenerační balzám Gliss Kur Asia Straight, 200 ml, DMOC 75 Kč
+ Uhlazující krém Gliss Kur Asia Straight, 100 ml, DMOC 99 Kč
+ Regenerační uhlazující maska Gliss Kur Asia Straight, 200 ml, DMOC 125Kč

Pro optimální výsledek použijte: šampon, balzám nebo masku a nezapomeňte především na uhlazující krém. Vaše vlasy budou až 24 hodin dokonale rovné a úchvatně lesklé.