Také další pisatelka s nickem glady má to štěstí, že má doma vanu i sprchu a může tedy využívat obojí. Podle momentální situace a nálady. Více již v jejím příspěvku.

Dobrý den milé ženy-in.
Vana nebo sprchový kout?
Určitě obojí: vany i sprchový kout má svá pro i proti. Sprcha je určitě rychlejší, praktičtější, úspornější. A mít tak sprchový kout s tryskami, pak bych si v něm užila skoro stejně jako ve vaně. Taková vodní masáž, to je přece žúžo.
Sprchu také využívám v létě, když je hodně horko, tak jsem ve sprše i několikrát za odpoledne abych se zchladila. Ale i jinak využívám sprchu denně, teda skoro denně, alespoň jednou za týden si dopřeju koupel ve vaně. To si napustím hodně teplou vodu, do vody přidám pěnu do koupele, nebo sůl do koupele nebo nějaký voňavý olejíček. Ponořím se do té krásné lázně a relaxuju.
Relaxuju, odpočívám, rovnám si myšlenky. Když mi voda pomalu chladne, připouštím si teplou.  Klidně si tak vydržím ve vaně hovět i hodinu. Když už mi přítel nebo dcera začínají bouchat na dveře koupelny, přetrhnou mi můj skvělý relaxační odpočinek a já se pomalu začínat vracet do reality a vylézám z vany ven. Po takové koupeli jsem vždycky odpočatá a uvolněná… prostě cítím se jako znovuzrozená.

Takže využívám oboje, sprchu i vanu a každé má svoje kouzlo.

Glady

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Vy se máte, že máte obojí. Tu vanu vám opravdu závidím! No nic, jdu se i já po přečtení vašeho příspěvku vrátit do reality.
Děkuji, že jste napsala a přeji hezkou koupel i sprchování :)
Saša

Téma dnešního dne: Vana nebo sprchový kout?

  • Máte doma sprchový kout nebo vanu?
  • A máte ji na základě vlastní přestavby (vlastního rozhodnutí), nebo už jste bydlení tak dostali?
  • Nebo máte obojí, vanu i sprchový kout?
  • Co je podle vás praktičtější?
  • Čemu dáváte přednost?
  • Můžete posílat i fotografie vaší koupelny (ať už bez Vás nebo s vámi :))

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těším se na koupelové příspěvky, jednu z vás odměníme pěkným dárkem: kosmetikou Fa, hodící se – jak jinak, do koupelny.

fa

Reklama