Láká vás exotická dovolená, ale obáváte se vysoké ceny a ztráty mnoha hodin času hledáním informací o dopravním spojení v místě pobytu, jeho přírodních krásách či pamětihodnostech a možnostech ubytování? Gili Travel je vysoce specializovaná cestovní kancelář, která staví na osobních zkušenostech majitelů a individuálních požadavcích klientů. Zaměřuje se na cestování po vybraných oblastech Indonésie: ostrovech Bali, Lombok, Komodo a Gili, které má ve svém názvu. Kompletní balíček služeb včetně letenek a výletů vás nemusí vyjít o mnoho víc než jeden průměrný plat. Exotická dovolená s dech beroucími zážitky je tak dostupnější, než si mnozí myslí.

Gili Travel

Bali

Majitelé Gili Travel Lukáš Vaněk a Tomáš Kubišta strávili v oblastech, na které se jejich cestovní kancelář specializuje, několik let. Jejich dokonalá znalost nejen místní topografie, ale i způsobu života dovoluje Gili Travel připravit každému cestovateli dovolenou tak, aby si ji mohl skutečně maximálně užít a neztrácel čas nutnou administrativou a vyhledáváním nejrůznějších informací. Stačí, když jen nastíní Gili Travel své představy o dovolené – a ta mu vytvoří kompletní balíček, který bude v souladu nejen s jeho přáním, ale i s jeho osobnostním typem. Dovolenou na Bali, Lomboku nebo ostrovech Gili si totiž můžete užít mnoha způsoby: třeba jako příjemnou relaxaci s balijskou masáží, návštěvou hinduistického chrámu a místních trhů, nebo naopak využít příležitosti provozovat sporty, které si v Čechách příliš neužijete, jako je surfování, paddleboarding či potápění.  Na své si přijdou i milovníci přírodních zajímavostí, jako jsou sopky a vodopády.

Gili Travel

Bali

Gili Travel

Gili

Největší přidaná hodnota Gili Travel je vedle osobní dlouholeté znalosti nabízených destinací především komplexnost služeb, která klientovi zajistí naprosté pohodlí a bezstarostnost v exotické zemi. Balíček vždy zahrnuje vše, co klient ke své dovolené potřebuje, tedy nejen letenky či ubytování a transfery, ale také kompletní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Samozřejmostí je podrobný itinerář, možnost osobního průvodce po celou dobu pobytu a konzultace v případě jakýchkoli dotazů 24 hodin denně. Právě individuální přístup je něco, co v případě exotické dovolené v daleké zemi ocení klienti ve srovnání s běžnými cestovními kancelářemi nejvíce. Nechat se uhranout krásou indonéských ostrovů je tak nyní snadnější než kdykoli dřív.  

Gili Travel

Gili

Více najdete na stránkách: www.gili-travel.cz

Gili Travel

Lombok