Čtenářka Gerda si nemůže vynachválit nakupování v jistém obchodním řetězci, jehož název vám prozradí ve svém příspěvku. Malá reklama neuškodí, hlavně, že je zákazník spokojený.

příjemné. Já už do „malých“ krámků nechodím. Jednak je tu vlastně poblíž ani nemáme - pokud nepočítám skvěle zásobenou trafiku poslední záchrany:), která vede i potraviny a lze tam skočit pro rohlík nebo pivo, jednak jsem ráda, když v jednom obchodě koupím všechno a kvůli pár věcem se pak nepřesouvám jinam. Nakoupit, naložit, odjet, to je pro mě ideál. Všechny mé požadavky nejlépe splňuje hypermarket Globus.....nedělám mu tady vlastně reklamu? To bych nerada.
Po těch letech jsem tam jak ryba ve vodě. Nikdo mi nic nevnucuje, mají dostatečně velké vozíky, kam se vejde i pojízdná taška spolu s 20 l zeminy, zboží až tak často nepřesouvají a dostanu tam koupit naprosto všechno, od hřebíku po zeleninu. Taky se mi líbí, že mají vlastní pekárnu a pečou kváskové chleby. Sice jsem se už taky naučila péct doma a zpracovat vlastní kvásek, ovšem neznamená to, že už žádný jiný neochutnám:). Maso je tam perfektní, obří výběr a čerstvé. U pokladen nikdy dlouho nečekám, když potřebuju, dostanu tašku z materiálu, který se po roce rozpadne...nechválím ho už nějak moc?
Zítra tam zrovna jedu nakupovat, protože mají v akci Selský bílý jogurt, bez kterého si život nepředstavím a je mi líto dávat za něj přes dvacet korun, když to jde jinde levněji. Takže tak....a snažím se tam nakupovat spíš brzo ráno. I když je tam místa habaděj, přece jen je tam volněji.

Gerda

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Slyšela jsem, že Globus patří k těm lepším obchodním řetězcům, jak vidno, je to pravda. A to nevadí, že děláte reklamu, váš příspěvek je upřímný, takže se nikdo nemůže zlobit :)
Krásný den a spokojené nákupy...
Saša

Téma dnešního dne: Jaké jsou vaše zkušenosti s nákupem a s obsluhou v hypermarketu a v malém krámku?

  • Jezdíte často nakupovat do hypermarketů?
  • Jste spokojená s výběrem zboží a obsluhou?
  • Máte nějakou zkušenost třeba s reklamací?
  • Stýská se vám po nákupech v malých obchodech?
    Ať už pultových, nebo klasických „sámoškách“?
  • Pokud takový obchod máte v blízkosti, chodíte tam nakupovat?
  • A jste spokojena s výběrem zboží a obsluhou?
  • Dokázala byste shrnout pro a proti hypermarketů a malých krámků?

Tolik pár záchytných, tematických bodů, ovšem jak toto téma pojmete, záleží čistě na vás.
Těším se na vaše příspěvky

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: kosmetickou kazetou RYOR: obsahující šampon a kondicionér

d

Reklama