V duchu masarykovské citace je i titulek, který jsem vybrala pro příspěvek od čtenářky Gerdy. A rozhodně v něm trefila hřebíček na hlavičku. Více se dozvíte, když kliknete.

Všechny zdravím po ránu a hlavně přeju šťastnou cestu bez úrazu, protože kdo nemusí ven, má zaručené zdravé končetiny. Pozor na ledovku! A teď k věci. „Nebát se, a začít“. Tak to bylo náborové heslo, které jsem pravidelně vídávala v regionálních inzertních novinách, když noční klub Kleopatra naháněl ovečky pro své budoucí zákazníky.

Po revoluci se těchto zařízení vyrojilo hodně, však Bolin v slavném filmu Kurvahošigutentag sám takové navštívil, a jak se mu tam líbilo! Myslím, že představitelka hérečky Iris byla nedostižná a svou roli vystřihla božsky...ehm, spíš čertovsky. Však jí za to přece koupil i pštrosa, protože prý „takového ptáka ještě neviděla“.

No, konec legrace. Přiznávám se, že jsem zpočátku hodně přemýšlala, proč tam ty děvenky vlastně jsou a jak se asi musí cítit potupně. Dnes jsem už otrlejší a říkám si, ať si každý dělá, co chce. Taky se mi zdá, že už není takový zájem o služby a holky se musí činit. Jestli se jim to vyplatí? No, pokud má na to žaludek a jiný orgán, tak asi ano. Vstávat potmě do práce a vracet se večer, pak za to možná dostat desítku, to je možná ještě větší hrdinství. Takže se nedivím slabší povaze v nouzi, že to zkusí. A někdy se taková může dokonce cítit jako anděl spásy. Nezapomenu na zoufalý výkřik ve 4 ráno, měla jsem otevřené okno a slyšela přijet auto, prásknout dvířka a pak to volání „Prosím vás, nevíte, kde je tu Kleopatra?“... ten chudák byl asi úplně na pokraji sil a nutně potřeboval úlevu.

Mohla bych dál rozvíjet úvahy na téma promrzlých chudinek šlapajících chodník i silnici, ale o tom už bylo tolik psáno...tam je riziko strašně vysoké a oběti o tom vypovídají. Nakonec napíšu ještě tohle: prostituce je nevymýtitelná - dokud je poptávka, bude i nabídka. Takže i muži, co ji využívají, mají poloviční vinu (nebo chcete-li zásluhu) na současném stavu. Není to nic čestného a pro mě je to opravdu nemyslitelné. Moje tělo je území, které je pro všechny tabu, kromě jednoho.
Gerda

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Musela jsem se pousmát nad tou Kleopatrou, to je často užívané jméno pro night club. Kdo ví proč, že by kvůli zálibě královny Kleopatry v plazivých tvorech? :))
Děkuji, že jste napsala, mějte pěkný den (a pozor na náledí)
Saša

Téma dnešního dne: Veřejné domy, hampejzy a nevěstince

 • Jaký je váš názor na dnešní tzv. night-cluby?
 • Máte ve městě (vesnici) také takový?
 • Můžou tyto „domy“ narušit poklidný chod města či vesnice?
 • Co byste dělala, kdybyste zjistila, že váš partner v takovém zařízení byl?
 • Cítíte vůči prostitutkám lítost nebo opovržení?
 • Myslíte, že ty uvnitř budov to mají těžší nebo jednodušší, než ty na ulici?
 • Jaká je podle vás nejčastější klientela bordelů?
 • Co myslíte, že vede ženu k tomu, že se dá na prostituci?
 • Když už s tím začne, vede vůbec cesta zpátky?
 • A co vede muže k tomu, že využije jejich služeb?
 • Dokázala byste vy sama se živit prostitucí?

Odhoďte stud a pojďte si společně se mnou povídat na téma staré jako lidstvo samo. Těším se na vaše příspěvky.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: společenskou hrou: Nevinné hrátky (doporučuji hrát jen s tím svým :)

d

Reklama