Ne jako herec, ale spíše jako majitel restaurací a vinař otevřel Gérard Depardieu minulý týden největší světový veletrh biopotravin BioFach v Norimberku.

Byli zde vystavovatelé ze 78 zemí, několik tisíc návštěvníků a mezi nimi i já, abych zjistila, co je nového ve světě biopotravin, jaké nové potraviny a recepty můžeme třeba zařadit do jídelníčku naší hubnoucí Ivy.

Mě osobně příjemně překvapila široká nabídka výrobků bez cukru. Především jsem po celý den ochutnávala různé zajímavé nápoje – jako je například z Aronie, z čaje maté, z moruší. Velká byla i nabídka přírodních sladidel a sušenek bez cukru. Současně probíhal i veletrh Vivaness, kde jsem strávila hodiny mezi přírodní kosmetikou, zkoušela různé krémy, líčení, osvěžovače vzduchu. I když musím uznat, že většina velkých firem s přírodní kosmetikou už v Čechách je, i když je však nalezneme jen ve specializovaných menších prodejnách. Pro bližší informace se podívejte na stránky veletrhu.
 
Podívejte se, jak si Gérard Depardieu užíval při zahájení tohoto veletrhu, co všechno stihl ochutnat a jak dopadl jeho obraz Asterixe na dortu.

Jak se vám tento herec líbí? Dobře pózoval pro fotografy, nemyslíte? Máte zkušenost s biopotravinami při hubnutí?

Foto: NuernbergMesse
Zdroje: www.biofach.de

 

Reklama