64a7df3913e63blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Kolekce Georges Hobeika Couture Fall 2023 je ódou na vitalitu a zářivou sílu snů. Krásné barevné modely plné vzdušných linií jsou navrženy tak, aby vyzdvihovaly sebevědomí a ženskost.

„Tato kolekce byla vytvořena jako oslava naděje a optimismu. Vybrali jsme jemné barvy a plynulé siluety, které evokují radost, jemnost a svobodu,“ říkají kreativní ředitelé Georges a Jad Hobeikovi.

Po mole se v nádherných fascinujících šatech prošla i renomovaná čínská herečka Fan BingBing. Šaty z nejnovější kolekce jsou plné látek, jako je hedvábí, satén, organza, krepový šifon a žoržet. Nechybí ani propracované ozdoby, jaké jsme u Hobeiky zvyklí vídat. Nehcybí kaskády krystalů, peří a perel.

FotoJetzr.jpg
Foto: Profimedia

Na jemných výšivkách je k vidění velké množství květinových a botanických motivů, což ukazuje neustálou oddanost módního domu k živé přírodě. Paletě barev dominují růžová, lila, modrá a zelená.

V této kolekci snů nesmí chybět ani dechberoucí mistrovské dílo v podobě svatebních šatů. Ty představují ztělesnění zručného řemesla a umělecké odbornosti. Tvůrci se je rozhodli ozdobit jemnou matnou výšivkou, která podle jejich slov evokuje nadpozemskou přitažlivost mlhy a kouzlo zrozené z pulzující představivosti.

blobid1.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: IG/GEORGES HOBEIKAForbes, NumeroMag

Reklama