Ahoj,

ještě když si na tuhle příhodu vzpomenu, nachytám se, že mám na tváři úsměv.

Je to asi rok. Potřebovala jsem si z účtu vybrat 10 000 Kč, a měla jsem limit 4 000 Kč. Tak jsem šla do pobočky banky k přepážce a dohodla se se slečnou, že mi limit bude zvýšen. Hned vedle byl bankomat, takže jsem jí poděkovala a sdělila, že si to vyzvednu u bankomatu (při výběru u přepážky to stojí víc).

Slečna mi řekla, že bohužel, že to ještě nepůjde, že se ta žádost asi 2 dny zpracovává, takže mám smůlu a bankomat mi to nedá. Jsem hlavička, tak já hned na ni, že si to teda vyzvednu u ní na přepážce :)

Měla jsem smůlu. Bylo po půl šestý a už měli centrálně zamčenou pokladnu (nechápu, proč tomu tak je:( ). Tak jsem tam tak smutně stála a říkám jí, co teda s tím. Okolo šel chlapík kolem třiceti - ředitel pobočky. Házel na mě očka, evidentně jsem se mu líbila.

Vzal mě k sobě do kanclu a probrali jsme to. :)

Milý pan ředitel vstal, šel k bankomatu (ostatní pracovníci na něj zírali), vystál frontu asi 5 lidí, vybral ze svého účtu 10 000 Kč. Podepsala jsem mu příkaz k úhradě (z mého účtu na jeho), poděkovala, dostala korunky, usmála se na něj a odcapkala.

Bylo to od něj moc hezký, že to pro mě udělal a dost mě to překvapilo.

Lucik007


Tak to tedy zírám! Asi nevypadáte na třináct jako já. Vysoká, štíhlé nožky a útlý pas, že? No nic, neztěžuji si, ale někdy by se to - jak to tak vypadá, hodilo...
Rozhodně učiní-li takovou dobrotu pan ředitel i důchodci, pak klobouk dolů! Za příspěvek posílám Pharmaton Activit - vitaminový přípravek.

Jak to bude vypadat za 30 let, až tu bude většina obyvatelstva v důchodovém věku?  Jaká bude naše mládež?
Kdo je podle vás dnes GENTLEMAN?
Přeci to není jen v tom, že vám políbí ruku, ne? Kdo to tedy je?

Kdo má dnes učit společenskému chování? Rodina? Škola?
Máte doma puberťáka - gentlemana?
Není dnes ortodoxní gentleman spíš jen podivín?
Jaké bylo gentlemanství před sto lety? Padesáti? Dnes?

Vymřeli gentlemani?
Za zajímavé příspěvky vás odměníme!
redakce@zena-in.cz

Reklama