reveal-seznam.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Pokud se chcete nechat překvapit až do oné odhalovací párty i vy, je nutné, aby váš gynekolog sdělil novinku někomu příbuznému. Nebo vám může tuto informaci napsat na papírek, na který se vy nepodíváte a jen ho předáte dál. Je tedy nejprve nutné určit, kdo se pohlaví miminka dozví jako první a kdo také následně párty uspořádá.

Dětské bodýčko

Příprava tohoto odhalení nezabere dlouho a bude kolem ní pravděpodobně mnohem méně humbuku nežli u následujících možností. Stačí totiž, když někdo pověřený v obchodu zakoupí body růžové nebo naopak modré barvy a hezky ho zabalí. Balíček poté předá nastávajícím rodičům, kteří ho před zraky ostatních rozbalí.

bodycko.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Dort s překvapením

Další oblíbenou možností, která vám nenadělá binec na zahradě a zároveň má tu přidanou hodnotu, že si při ní pochutnáte, je odhalení pohlaví miminka pomocí dortíku. Ten bude na vrchu ozdoben neutrálními barvami, ovšem uvnitř bude za pomoci potravinářského barviva obarven do modra či do růžova. Tato barva se po rozkrojení ihned odtajní.

Barevné balónky

Tady už budete potřebovat kulis trochu víc. K přípravě tohoto překvapení je třeba zakoupit dostatečně velkou krabici, do níž se vleze několik balónků naplněných heliem tak, aby se po rozbalení krabice vznesly. Balónky pak budou mít příslušnou barvu, která prozradí ono odtajňované pohlaví.

Konfety

Trochu pozměněná verze předchozí možnosti je nafouknutí pouze jednoho většího balonku. Ten by měl být nějaké neutrální barvy a zároveň neprůhledný. Dovnitř balonku přijdou růžové nebo modré konfety, budoucí rodiče se vybaví po jednom špendlíku, a když pak společně balónek propíchnou, konfety v konkrétní barvě se rozprsknou.

balonek.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Pinata

Tato možnost vám udělá pravděpodobně na zahradě největší nepořádek, ale na druhou stranu si při ní užijete nejvíce legrace. Pinata se naplní konfetami, stuhami, bonbóny či hračkami růžové nebo modré barvy. Poté už se jen do pinaty buší pálkami, dokud se její obsah nevyvalí ven a neprozradí ono překvapení.

Zdroj info: autorka článku, pampersmedvidkovehracky, instagram@genderrevealshow

Reklama