Gelové nehty se dělají v Bomton Loft studiu na Brumlovce už nějaký týden - manikérka Julie Lodygina se stala rychle součástí týmu a stejně tak rychle si i získala spokojené klienty. Ti, co viděli její práci, už ví že gelové nehty nemusí být zákonitě dlouhé, hranaté a s ozdobami. Můžou být stejně tak superkrátké, barevné a hravé nebo vypadat jako přirozené nehty s francouzskou manikúrou. Jak sama říká: „Dnes je možné a trendy prakticky všechno. Chcete-li ale ruce, na které se podívá s úsměvem každý, zapomeňte na dřívější trendy a zkuste raději superkrátké jednobarevně nalakované nehty v mandlovém a oválném tvaru.“

Celá procedura nanesení a úpravy gelových nehtů trvá přitom běžnou délku úpravy - v rozmezí asi 60 až 90 minut.

Bomton1. Julie nejdříve nehty opečuje klasickou úpravou: opiluje je, upraví a dodá každému nehtu tvar a začistí kůžičku okolo celého nehtu.

2. Jsou-li nehty takto připravené, použije se dezinfekce a nanese se přilnávač nehtu nebo-li primer, který se postará o to, aby lak k nehtu dobře přilnul.

3. Následně se na nehty celé jedné ruky nanese základní vrstva gelu a zatímco se nanáší gel na druhou ruku, první se vloží pod UV lampu, aby se gel zapekl.

4. Gel se nanáší ve třech vrstvách. Přičem první přichází na řadu gel průhledný, následně pak barevný a ten se na závěr překryje leskem.

5.Dělá-li Julie francouzskou manikúru, postup je zde trochu jiný: namísto barevného gelu se nanáší bílá vrstva gelu na horní část nehtového lůžka. Tento proužek dostává tvar dle typu ruky a prstů - u štíhlých dlouhých se volí více rovný tvar, kde nehet vypadá hranatě a již více neprodlužuje prsty, u krátkých prstů se naopak
zvolí tvar kulatý - ten nehet i prst prodlouží. Třetí vrstvu gelu volí manikérka ve většíně případů jemně růžovou, aby nehtům dodala přirozený vzhled. V rámci úspory času a rovnoměrnosti zapečení gelu se druhá i třetí vrstva nanáší střídavě vždy na jeden prst každé ruky.

6. U takto upravených nehtů se už jen zlehka dopiluje tvar a nanese se rychleschnoucí lesk a olejíček pro vyživení.

Gelové nehty od Julie vypadají a působí přirozeně. „Mám na výběr asi čtyřicet odstínů. Ty se ale dají dále smíchat a vytvořit tak stovky barev - výběr je tedy neskutečně veliký. Každý najde, co hledá,“ říká k dnešním gelovým nehtům Julie. Produkty, které používá, jsou americké značky NSI, barevné gely od IBD.

BomtonBomton Loft Studio
Vyskočilova 2
Praha 4
Tel.: 241 410 227, 777 732, 620
brumlovka@bomton.cz

Reklama