píše mimo jiné ve svém příspěvku čtenářka s nickem Hanyna. Sama má nehty zdravé a krásné, takže nevidí důvod, proč si je ničit něčím umělým. Posílá i fotky svých nehtových kreací, které na nich vytváří

Krásný den všem ženám-in!

Péči o své nehty zvládám sama. Ještě nikdy jsem nebyla na manikúře, ani pedikúře. Z toho vyplývá, že mám nehty své, přírodní. Nalepené, gelové, ani jiné jsem nikdy neměla. Neznamená to, že se mi nelíbí, ale dokud mám své v dobrém stavu, nechci je zatěžovat a lepit na ně cokoliv umělého. Ale věřím, že když je některá žena či dívka se svými nehty nespokojena, gelové nehty její problém, alespoň na čas, vyřeší.

Ale zase aby nosily gelové nehty čtrnáctileté holky, jak je to dnes běžně k vidění, to je podle mě dost přehnané...
Manikúru a pedikúru si dělám jednou týdně, většinou v neděli, abych měla se začátkem týdne ruce (i nohy) hezky upravené a cítila se dobře... :-)

Nehty nestříhám, ale pouze piluji. Po stříhání se mi nehty totiž třepí a rozdvojují... Nalakované nehty mám téměř pořád. Vlastním laky různých barev - od průhledných, tělových, jemně růžových, až po červené. Nebráním se ničemu! :-)

Když se mi chce a mám čas, používám nálepky, třpytky, zkouším různé vzory - zkrátka si s manikúrou „vyhraju“. Neříkám, že se mi výsledek vždy povede, ale nevzdávám to a zkouším dál...

Posílám Vám na ukázku pár svých „výtvorů“.

nehty

nehty

nehty

nehty

Hezkému dni a upraveným nehtům ZDAR!

Hanyna

Pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

Milá Hanyno, vaše nehtové výtvory jsou opravdu pozoruhodné a musí to dát spoustu práce. Také se vám podaří něco občas zkazit?

Jak se vám líbí nehty čtenářky s nickem hanyna? Které nejvíc? Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu? Pošlete fotku svých nalakovaných nehtů?

Na vaše příspěvky se těším an adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama