Pokud aktivně sportujete, anebo už dlouho přemýšlíte o tom, že je čas začít, pak pro vás náramek Gear Fit2 bude tím správným parťákem. Hit letošní sportovní sezóny je inteligentní, praktický a navíc stylový.  

samsung

Často kolem sebe vídáte běžce se smartphonem v pouzdře na paži, aby si pohyb zpříjemnili poslechem hudby a ten jim zároveň zaznamenával informace o cvičení? S Gear Fit2 můžete „velký“ telefon nechat doma. Náramek je vybavený GPSkou a senzorem tepové frekvence, takže když se například rozeběhnete po krajině, náramek vám poskytne přesné a podrobné informace o průběhu fyzické aktivity a naměřených hodnotách. Zároveň získáváte okamžitou zpětnou vazbu o tréninku, což je důležité pro všechny uživatele na jakékoli úrovni zdatnosti, ať už trénujete na maraton nebo začínáte procházkami po okolí.

samsung

Obrovskou výhodou náramku je jeho odolnost proti prachu a vodě díky certifikaci krytí IP68, a tak vás při vašich aktivitách nikterak neomezuje. Ve výbavě má také hudební přehrávač, který vám ve spojení s interní kapacitou 4GB nabídne dlouhé hodiny vaší oblíbené hudby. Stačí jen připojit bezdrátová sluchátka a můžete vyběhnout.  

Abyste monitoring aktivovali, není třeba nic manuálně nastavit, stačí se dát do běhu, nebo začít cvičit, a náramek automaticky zahájí měření. A pro větší dávku motivace Samsung vymyslel funkci Step Challenges, která vám umožní soupeřit s přáteli, kdo dnes uběhl více kilometrů, kdo spálil více kalorií a kdo vydržel nejdéle ležet na gauči…

Fitness náramky nabízí kromě funkcí též stylový design. Barvu si vyberete podle svých představ. V prodejnách jsou k dostání od června za cenu 4 999 Kč.

Pro více informací navštivte www.samsung.cz.

 

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

  • Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
  • Prohnutý Super AMOLED displej (barevný) s vysokým rozlišením pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv a odpovídání na textové notifikace.
  • GPS a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle vašeho životního stylu.
  • S funkcí Auto Activity Tracking nemusíte aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích.
  • Snadný přenos dat o cvičení mezi aplikací S Health a dalšími fitness aplikacemi. Funkce Step Challenges umožňuje vzájemné soupeření s přáteli.
  • Náramek slouží jako hudební přehrávač.
Reklama