Impozantní a stylovou svatbu indického páru zvěčnila profesionální fotografka Charmi Pena. Její fotografie z této akce byly tak úspěšné, že se okamžitě staly virálem a válcují internet. Fotografie způsobily velký rozruch v LGBT komunitě. Samozřejmě v pozitivnm slova smyslu.

„Věděla jsem, že dokumentuji něco velkého pro indickou komunitu. Později mi přišly tuny zpráv od lidí z LGBT komunity, kteří říkali, že jim tyto fotky dávají naději,“ svěřila se fotografka serveru Bored Panda.

Taneční choreograf Amit (32) a jeho manžel Aditya (31), který pracuje v oblasti řízení rizik, jsou oba hinduisté. Tradice je pro ně velmi důležitá. Na začátku roku 2019 se po několikaletém vztahu stali občany New Yorku a poté se 19. července rozhodli uspořádat tradiční hinduistický obřad v New Jersey. 

„Neuvědomili jsme si, jaký dopad bude mít jednoduchá svatba v chrámu na lidi z celého světa hledající naději,“ napsali Amit a Aditya na Instagramu. Aditya řekl pro Irish News: „Mít tradiční svatbu je něco, co pro nás nebylo nic neobvyklého, protože pocházíme z docela tradičního a konzervativního prostředí.“

Reklama