Čtenářka Věrulinka ve své=m příspěvku k dnešnímu tématu souzní s herečkou Květou Fialovou. Miluje totiž její názor, že gayové jsou vegetariáni...

Jaká příhoda se stala čtenářce Věrulince na „teplém pultu“ to si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Dnešní téma mi opět připomnělo jednu příhodu z bývalého pracoviště na Valdeku, na Mírovém náměstí v Praze 2. Nejen bývalému, ale dnes již neexistující podnik, kde jsem pracovala pěknou řádku let. Je tam nějaká banka.
Příhoda je z dávné doby totalitní a již tenkrát, ač se gayové a lesbičky schovávali, stejně jsme věděli všichni, kdo je gay, nebo lesbička.
Prodávala jsem na teplém pultě, jé toto pěkně zní k dnešnímu téma. Zkrátka obědy a večeře.
Pracovní dobu jsem měla krátký a dlouhý týden a ve volných dnech jsem si přivydělávala na studený kuchyni, výrobou salátů a chlebíčků.
Zaměstnanci si chodili pro výrobky, nebo my je dodávali na pult-do bufetu. Pracovala tam jedna zrzka, byla to hezká holčina, o proti mně byla ještě mládě. Vycházely jsme spolu kamarádsky.
Jednoho dne mi kolegyně řekla „holka, já ti nevím, ale ta po tobě jede“, říkejme jí třeba Zuzka.
Prosím?Jak to myslíš, zněla moje odpověď.
Kolegyně se usmála a já pracovala dál, prostě jsem to vypustila z hlavy.
Dny plynuly a Zuzka se ke mně opravdu začala chovat nějak jinak. Dokonce i když jsem neměla svátek, nic, koupila mi kytku.
Stála jsem jako opařená a přiznám se, notně jsem zvýšila hlas, aby si laskavě kytku vzala zpět a to ihned.
Kytku si odnesla a byl zase chvíli klid. Samozřejmě kolegyně se bavily, a mně už svítalo, proč asi inklinuje k mé osobě. Ovšem věděla, že ač jsem rozvedená, ale že jsem na mužský.
Ale jedna věc mi nešla do hlavy, vždyť jsem Zuzku viděla s klukem, vedli se a chovali se k sobě jako milenci. Tak proč by jela po mně?
Říkám to kolegyním, a ony mě uvedly na správnou kolej, Zuzka byla biseksual. Aha, záhadu jsem měla rozluštěnou, ale její chování k mé osobě bylo čím dál více nakloněné ke mně.
Nevydržela jsem to a šla jí mezi námi dvěma domluvit, aby mě laskavě vynechala, že jsem na mužský a šmytec!
Drkotala zubama, kokoktala, že to bere na vědomí, ale... ... .
Vycházím ze studené kuchyně a v rukách nesu velikou mísu s br. salátem o váze 6 kg. Muselo se přes čtyři schody, když v ona proti mně a v ten moment využila chvíle a sáhla mi oběma rukama na prsa. Bylo jí jasné, že mísu neodhodím a nemůžu se bránit.
Ovšem to se zmýlila, protože vedle schodů na levé straně byl odkládací pultík, na něj asi zapomněla. Mísu jsem ne odložila, ale doslova odhodila a takovou jí pleskla, až zavrávorala a já jí naopak ještě chytala, aby sebou neřízla a nerozbila si hlavu o schod.
Zírala a já řvala, jako protržená. Ještě jednou se mi dotkneš a neručím za sebe.
Kolegyně stály a nevěřícně koukaly, kde se to ve mně vzalo, ale to je jediné, co na ní zabralo. Od této události se mi nevšímala, pouze slovně a jenom to, co se týkalo pracoviště.
Co se týče dnešního téma, tito lidé jsou jako my a pokud nejsou vtíraví, jako byla Zuzka, mě nevadí. Naopak jsem měla hodně přátel mezi gay, jsou k ženám milý, úslužný, přívětiví. Což mi připomíná herečku Květu Fialovou, která si je nemůže vynachválit a já s ní souhlasím. Nejvíc se mě líbí od ní pojmenování, že gayové jsou vegeteriáni.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama