Terasy Harfa otevřely v polovině května své brány návštěvníkům a zahájily tak svou druhou sezónu. „Loňský rok předčil naše očekávání. Zájem o posezení pod otevřeným nebem a kvalitní gastronomii s konceptem street food byl obrovský. To nás povzbudilo k dalšímu vylepšování prostor. Kromě nových prodejních stánků jsme například investovali do přístřešku proti dešti a stínění v horkém létě, který zvýší komfort Teras,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa. V nadcházejících měsících bude na Terasách probíhat bohatý program a na své si přijdou rodiny s dětmi, milovníci sportu, gastronomie i kultury.
ha7.jpg

Terasy pro gurmány

Galerie Harfa je známá nabídkou kvalitní gastronomie. Kromě stylových restaurací a food courtu ve vnitřních prostorách nabízí koncept street foodu na Terasách Harfa. V letošním roce přibyly ke stávajícím další stánky, například s čerstvými krevetami, gyrosem nebo kvalitní kávou. V autentickém prostředí Teras si návštěvník užije dobré jídlo, pití, ale i zážitky. „Kvalitní gastronomie je trendem posledních let. Je zároveň příjemným způsobem trávení volného času. V prostorách Teras Harfa se snažíme propojit obojí a nabídnout našim návštěvníkům vždy něco navíc, nad rámec tradičního obchodního centra, tak aby od nás odcházeli se skvělými zážitky,“ doplňuje Tlustá.
60cb0c8e86ff8blobid0.jpg

Terasy pro sportovní fanoušky

Na Terasách Harfa si přijdou na své i milovníci sportu. Prostřednictvím velkoplošné obrazovky zde mohou sledovat napínavá sportovní klání, první vlaštovkou bylo například Mistrovství světa v ledním hokeji na přelomu května a června. Sledování dramatických sportovních okamžiků společně s přáteli, to vše podpořeno kvalitním street foodem a drinky vždycky funguje a je zárukou skvělé zábavy. Sledovat sportovních zápasy na Terasách Harfa bude možné po celé léto, konkrétní termíny jsou dostupné na webu obchodního centra.
ha5.jpg

Terasy pro milovníky čerstvých potravin

Na konci května zahájily svůj provoz Farmářské trhy Harfa. Dvakrát týdně si návštěvníci mohou odnést čerstvou nálož potravin a dalšího zboží od českých farmářů. Sortiment jako sladké pečivo od Svět koláčů, český chřest, mléčné výrobky, sýry, med, houby nebo čerstvé květiny je možné koupit každou středu venku před hlavním vchodem do Galeire Harfa a každou sobotu v rámci rodinných farmářských trhů Harfa v prostorách Teras. Jejich součástí je i zábavný doprovodný program pro děti.
ha1.jpg

Terasy pro rodiče s dětmi

Na čerstvém vzduchu pod širým nebem se na Terasách Harfa zabaví i děti. Pro ně je připraven pravidelný program v podobě divadélka nebo pohybových aktivit. Každé pondělí a středu od 10 do 11 hodin zde mohou rodiče nechat děti v hlídaném prostoru dětského divadla, v úterky a čtvrtky mezi 16 a 17 hodinou si děti zacvičí pod vedením lektora z Monkey´s Gym. „Víme, jak náročné mohou být nákupy s dětmi. Nabízíme proto rodičům možnost vyřešit si různé pochůzky v rámci obchodního centra nebo v klidu posedět u něčeho dobrého, zatímco se jejich děti budou bavit a bude o ně postaráno,“ uzavírá Tlustá. Dětský program je zdarma, kapacita je však omezená.
60cb0c8ea6477blobid1.jpg
60cb0bfa74b3cobrazek.png

Reklama