Jemný dětský šampon, který neštípe v očích a usnadňuje rozčesávání

Zatímco ženy mytí vlasů milují, jejich malé ratolesti ho berou jako jednu z nejhorších útrap, která je vůbec může potkat. A může za to šampon - pálí je v očích, zamotává vlasy a rozčesávání pak tak strašně tahá!

Nové šampony Garnier Naturals Kids však udělají z mytí dětských vlasů příjemnou a voňavou zábavu. Byly totiž vyvinuty s ohledem na tu nejcitlivější pokožku hlavy a pro ty nejjemnější vlasy, které mají právě děti.

Garnier Naturals Kids

To nejlepší z přírody

Díky přírodním složkám jsou šampony Natural Kids velmi šetrné, nezacuchávají vlasy, ale naopak usnadňují jejich rozčesávání a dodávají lesk. Jsou hypoalergenní a neobsahují parabeny ani silikony.

2v1

Garnier Naturals Kids jsou první dětské šampony této značky, které si děti zamilují také kvůli tomu, že při vniknutí do oka neštípou. Příjemná vůně jim navíc bude připomínat sladké bonbony a žvýkačky.

K dostání ve třech variantách:

  • Třešeň a sladké mandle, které se hodí především pro malé princezny s dlouhými vlásky.
  • Meruňka a květ bavlníku - ideální i pro ty nejmenší děti.
  • Zelené jablko a kiwi - dodává lesk a zjemňuje holčičí i chlapecké vlásky.

Šampon jako z hračkářství

Garnier samozřejmě nezapomněl ani na to, že dětský šampon musí jako dětský také vypadat. Proto jeho barevné lahvičky zdobí postavičky maskotů nových šamponů - malí „Garníci“.

Ti si pro děti navíc přichystali několik překvapení. Jedním z nich je například písnička a veselý animovaný videoklip.

V dubnu k písničce také poběží taneční soutěž, které se bude moci zúčastnit každý, kdo natočí svoji verzi tance Garníků ze zmíněného videoklipu. Roztančené video pak stačí nahrát na web www.garnici.cz nebo www.garnickovia.sk. Každý, kdo tak učiní, má šanci vyhrát ceny pro celou rodinu.

Soutěže se budou moci zúčastnit i celé školky. Na ně čeká hlavní výhra v podobě skluzavky s prolézačkou, dalšími výhrami jsou stromky na zahradu školky.

Chcete tyto šampony pro děti otestovat? Zapojte se do naší soutěže!

Video s písničkou si můžete prohlédnout zde:

Reklama