Síla masky v lehkém krému

V noci naše pleť odpočívá a regeneruje se. Právě noc je ideálním časem, kdy může pleť přijímat potřebné živiny a aktivní látky, které k její obnově napomáhají. Podpořte regeneraci pleti a dopřejte jí potřebnou výživu díky novému nočnímu krému Miracle Sleeping Cream od Garnier. Jeho složení se 7 aktivními látkami potlačuje známky stárnutí a únavy pleti, zatímco spíte. Po použití vypadá pleť odpočatě a mladší.

Bojujete se známkami stárnutí a připadá vám, že vaše pleť působí po ránu unaveně? Zaměřte se na péči o pleť během doby, kdy odpočíváte. Právě tehdy má pokožka čas se zregenerovat a připravit na další den. Garnier představuje noční péči, jehož složení působí právě během spánku. Krém Miracle Sleeping Cream, přicházející až z Asie, intenzivně redukuje známky stárnutí a únavy.

Síla masky a samovyhlazující textura

Dopřejte své pleti intenzivní noční péči 7 aktivních látek: LHA, Adenosin, Beauty Complex, kyselina hyaluronová, listnatec, jojobový olej a levandulový esenciální olej. Tyto látky tvoří účinnou esenci krému Miracle Sleeping Cream, který tak pomáhá proti stárnutí.

Jedinečná textura krému pleť zahalí a v průběhu noci se uvolňují aktivní látky. Díky tomu si můžete dopřát sílu masky v lehkém krému. Vlivem intenzivního působení aktivních látek během noci je pleť po probuzení jemná a pružná.

Dvojí účinek

GarnierKrém Miracle Sleeping Cream se nanáší každý večer na vyčištěnou pleť jemným vmasírováním do pokožky. Díky jedinečnému složení má dvojí účinek:

1)      Pleť působí odpočatě již od prvního rána

2)      Pleť vypadá mladší noc za nocí

Výsledky jsou viditelné již od prvního rána. Pleť je intenzivně hydratovaná a pružnější. Na pohled působí odpočatě, svěže a zářivě. Složení krému urychluje obnovu buněk, čímž pokožku intenzivně regeneruje. Zároveň redukuje hlavní známky stárnutí – vrásky. Pleť je pevnější a hladší. Poskytněte pokožce náležitou péči i v noci tak, aby byla schopna se dostatečně zregenerovat a již ráno působila svěže.

Cena: 279,90 Kč / 10,99 € *

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

Reklama