Ochranné krémy proti slunci, které myslí úplně na všechno

Do této chvíle byly přípravky proti slunci jen nezbytnou letní výbavou, která brání slunci ničit naši pokožku. Nová řada opalovacích krémů Ambre Solaire Golden Protect však kůži nejen chrání, ale také zkrášluje. Díky unikátnímu složení, jehož součástí je vzácný olej Monoi a zlaté perly, přemění ochrannou rutinu v jeden z nejpříjemnějších rituálů.

První letní dny jsou snad pro každého nejpříjemnější - sluníčko konečně pořádně hřeje, dodává energii a dobrou náladu... Pro kůži, která si přes zimu na jeho záření odvykla, ale bývají nejnebezpečnější. Opalovací přípravky Golden Protect však byly vyvinuty tak, aby i zcela neopálenou kůži ochránily před intenzivními paprsky.

Výjimečné složení, výjimečné účinky

Ambre SolaireDíky speciálnímu složení si už nemusíte vybírat mezi účinnou ochranou před sluncem a zvláčňujícím tělovým mlékem. Řada Ambre Solaire Golden Protect obsahuje vzácný olej s názvem „Monoi“ a zlaté perly.

Díky nim mléko skvěle odráží světlo, takže kůže vypadá snědá, přestože jste se třeba ještě neopalovala. Opálení je pak díky zlatým mikro perličkám intenzivnější a vydrží déle.

Patentovaná látka Mexoryl SX působí jako zaručený filtr škodlivých slunečních paprsků UVA i UVB. Ambre Solaire Golden Protect nabízí SPF 10, 20 a 30.

Monoi olej

Tento vzácný olej se získává z thajské květiny Gardénie a po tisíciletí se používá nejen v tradičních náboženských rituálech, ale také v léčitelství a pro zkrášlení vlasů a pleti.

Exotická vůně

  • Střední tóny: jasmín a výtažky ze slané mořské vody
  • Vrchní tóny: Tiare, květ tuberózy, ylang-ylang, červený keř Frangipani
  • Základní tóny: vanilka, lístky fialky

Po opalování

V nové řadě Ambre Solaire samozřejmě nechybí ani péče po opalování. Golden Touch After Sun také obsahuje účinný Monoi olej, který hydratuje sluncem vysušenou pokožku a udržuje ji vláčnou po celých 24 hodin. Opálení je tak zřetelnější a déle vydrží.

Extra porce vitamínu C

Ambre SolairePůsobením slunečních paprsků ztrácí kůže hydrataci i vitamíny. O to rychleji se pak vysušuje a je náchylnější k podráždění.

Proto Garnier vyvinul opalovací krém ochranné opalovací mléko s přidanou dávkou vitamínu C, který díky svým antioxidačním účinkům posiluje přirozenou schopnost pokožky bránit se proti nebezpečným UV paprskům.

Renovované opalovací mléko obsahuje ještě patentovanou látku Mexoryl SX, díky níž vás ochrání před paprsky UVA i UVB.

Mléko s dlouhotrvajícím účinkem se snadno roztírá, rychle se vstřebává, nemastí a nelepí. Také ochranné opalovací mléko se vyrábí se třemi různými ochrannými faktory: 10, 20 a 30.

Opalovací spreje Light&Silky

Ambre SolaireAmbre SolaireUltra lehká textura opalovacího mléka Light&Silky se díky revolučnímu složení jednoduše nanáší, rychle se vstřebává a nikdy nelepí. V roce 2012 rozšíří Garnier řadu i o spreje pro ještě snadnější aplikaci dokonce i z různých úhlů.

DĚTSKÁ ŘADA AMBRE SOLAIRE RESISTO

Nekompromisní ochrana pro děti při pobyte na slunku.
Dětská ochrana na slunku je odolnější než kdykoliv předtím:

  • 2x více voděodolná
  • 2x odolnější proti písku
  • Posilněná účinnost s novým Mexoplex filtračním systémem

Ambre SolaireGARNIER navíc přichází se svým prvním barevným ochranným mlékem - už nevynecháte žádné místečko, a Vaše děti jsou lépe chráněné.

Uvedení: březen 2012

Doporučené ceny:

GOLDEN PROTECT Opalovací mléko OF20 239,90 Kč 9,39 €
GOLDEN PROTECT Opalovací mléko OF30 249,90 Kč 9,99 €
GOLDEN TOUCH mléko po opalování 169,90 Kč 6,99 €
Ochranné opalovací mléko OF 10 189,90 Kč 7,49 €
Ochranné opalovací mléko OF 20 209,90 Kč 7,99 €
Ochranné opalovací mléko OF 30 229,90 Kč 8,99 €
LIGHT & SILKY opalovací sprej OF 20 229,90 Kč 8,99 €
LIGHT & SILKY opalovací sprej OF 30 239,90 Kč 9,59 €
RESISTO opalovací pump sprej PRO DĚTI OF 30 249,90 Kč 9,99 €
Reklama